Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1104: Teşekkür Ederim, Babacığım

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 83 61.5%
  • Orta

Kullanılan: 33 24.4%
  • Kötü

Kullanılan: 19 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu dofy bile yapıyodu ama amirali görünce hemen kaçıyodu.
Artı bu adamın doğru düzgün bi saldırısı bile yok önüne gelene örümcek bacak ezme saldırısı yapıyo bu nasıl amiral gücüdür bu saldırılarla bi şey olmaz bu adamdan ayrıca bu adam amiral gücünde olaydı zaten buster call'a gerek kalmazdı kizaruyla birlikte adayı kendileri patlatırdı bunlar aynı kuzan ve aokiji gibi adamlar bi adayı yaşanmaz hale getirdilerdi nerdeyse.
Ayrıca amiral gücünde olsa goroseiler 5 amiral saboyu yakalayamıyosa wapolu saymıyom bile amiraller bitmiş demektir,5 tane katakuri gibi sağ kol olsaydı sabo kaçamazdı ordan.
Fazla küçümsüyorsun bu adamları...

yahu bu Satürn'ün meyvesi zoan türü değil miydi? logia gibi uzuvlarının yenileniyor olması falan iyice çığırından çıktı artık ya. hayır biz heriften açıklama falan yapmasını beklerken bir de üstüne her bölüm yeni bir gizem sokup bir önceki gizemleri de açıklamıyor ya da unutuyor. gerçekten bıkkınlık verdi artık.

Yine bölümde bişeyler oluyor ama hiçbir şey olmuyor gibi.Bukanerlerin bir özelliği daha olduğu söyleniyor deyip neden susuyorsun ulan Oda yine araya gizem bırakıyorsun.Luffye yemek gelir nerden belli değil hadi yemek geldi ortadan kayboluyor yine kimse görmüyor :hhh:

bu goroseiler bana okadarda güçlü gelmedi aslında , kumanın attığı yumruk normal hakili bir yumruk , hiçbir sağkol o tarz bir yumruğa banamısın dememişti

bu goroseiler bana okadarda güçlü gelmedi aslında , kumanın attığı yumruk normal hakili bir yumruk , hiçbir sağkol o tarz bir yumruğa banamısın dememişti
Satürn de bana mısın demedi zaten binalar üstüne yıkıldı kalktı.Garp Marco'yu yumrukla uçurmuştu mesela daha doğrusu yere çakmıştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık