Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru vs Luffy olayı başından farklı gelişti . Yazar iyi oyun oynadı şöyle ; Kizaru Vegapunku öldürmek istemediğini söylemişti , Sentomaruyu da benzer şekilde egale ederken öldürmeden yaptı, çünkü onun Vegapunka olan koruma düsturunu onurlu buluyordu bunu da belirtmişti
Luffynin Nika formuna geçmesinden sonra Kizaru dövüşüne bakarsak aslında Kizaru fazla efor sarfetmeden Luffyi yormaya oynuyor .
Koca amiral 2 saldırıdan ibaret değil ama Kizaru sadece parmağından Işın attı ya da tekme . Ve mümkün olduğunca Luffy ile çarpışmaktansa Vegapunku kovalıyor .

Luffyde durumu az çok anlayınca star gunu çakıyor . Bakıyoruz ki Kizaru hala bilincini kaybetmedi ama ayağa da kalkmıyor .

Bariz belli ki Kizaru istemediği bir göreve zorlandığı için yenilgiyi oynadı . Bu bölüm Sento ve Booneyi sayıklaması da tuzu oldu olayın .

Fujitora açıkça Luffye olan sempatisini gösterdi , Kizaru ise görevimi başaramadım diyor ama sempatisini de kendini geri çekerek gösteriyor gibi .

Zaten Kizarunun Vega ekibiyle olan samimi ilişkisinin flashbacki bu amaçla verildi

Rüyanda mı? Mangada ne olduğu çok açıkta o yüzden dedim.

Luffy tek attı, Gear 5'in sıkıntısı da çok fazla enerji tüketiyor.

Senin rüyanda nasıl bir hikaye döndü bilmiyorum ama mangada Kizaru, Luffy'ye neredeyse hasar atamadı!?
Luffy eğer ki birilerinin getirdiği yemeği yiyerek ayağa kalkacaksa bu Luffy’nin hala birilerinin yardımı olmadan hiçbir şey yapamadığı anlamına geliyor.

Yemeği bir de Kizaru getirdiyse zaten Luffy’nin kazandığını söylemek çok zor.Luffy, düşmanının (Kizaru’nun) getirdiği yemeğe muhtaç olduktan sonra ben Luffy falan kazandı demem.

Sen bu mücadeleyi Luffy kazandı dersen bu senin fikrindir.Orasına karışmam.Ancak ben Luffy kazandı demem.

Son düzenleme:
Kuma şuana kadar işlenen en güçlü shichi olur mu sizce(mihawk dışında)

Hancock ve Dofu önde görüyordum siz ne düşünüyorsunuz

Mihawk > Dof > Kuma bence .
İlk Mariejoise geldiğinde Dof hem önde yürüyor hem ödülü daha yüksek çizilmişti . Bunlar güç kıyası için elde veri değil gibi ama E.odanın kafasında karakteri tasarlarken ve sunarken önemli olabilir . ( Akainunun sürekli ortada çizilmesi ve sonradan filo amirali olması gibi )

Dof un gücü muazzam.Adamın kafesini Amiral bile durduramadı.Mihawk ile Dof güçleri çok yakın olsada 1.ci sırada Mihawk 2.ci sırada Dof dur.3.cü sırada Bb yi shici olarak saymazsak Kuma net gözüküyor.

Dof un gücü muazzam.Adamın kafesini Amiral bile durduramadı.Mihawk ile Dof güçleri çok yakın olsada 1.ci sırada Mihawk 2.ci sırada Dof dur.3.cü sırada Bb yi shici olarak saymazsak Kuma net gözüküyor.
Yanlış bilgi vermeyelim kılıcını koydu ve durdurdu. Olaya girmemesinin nedeni luffy kazanan olsun diye ki kumarı da tuttu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık