Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103: Çok Özür Dilerim, Babacığım...

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 147 77.8%
  • Orta

Kullanılan: 27 14.3%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatmak istediğim farklı...

Bonney Gorosei'yi yenmek için Nika olmayı hayal etmek yerine deprem meyvesi olsam dese hak verirdim sana.
Haa tamam şimdi anlaşıldı demek istediğin. Fakat ortada Nika için bir mit oluşturulmuş, herkesin yüzüne gülücük konduran özgürlük savaşçısı olarak nitelendiriliyor. Bonney de Kuma gibi bu mite sarılıyor. Hatta Who's Who bile hapishanedeyken bu hikayelerden etkilenip Nika'yı beklemiş.

Gura Gura sadece düz Paramecia. İstese onu da yapabilirmiş.

Saturn çok kaliteli bir karakter, umarım çizgisini bozmaz.
Bulunduğu pozisyonun hakkını veriyor. Şahsen Gorosei'lerin hikayeye çok geç dahil olduğunu düşünüyorum. Karakterler ile ilgili biraz daha bilgi sahibi olabilirdik. Kapak hikayesi veya büyük arc aralarında ufak bilgiler verilebilirdi. 1000 küsür bölümdür takip ediyoruz ve karakterin bilim adamı olduğunu öğreneli 1-2 ay oldu olmadı.

Kuma şuana kadar işlenen en güçlü shichi olur mu sizce(mihawk dışında)

Hancock ve Dofu önde görüyordum siz ne düşünüyorsunuz
Bu konuyla ilgili yorum yapmak oldukça zor. Karasakal ve Law'ı dışarda tutsak bile Doflamingo, Weevil, Crocodile gibi karaktler var. Bakmayın siz Crocodile'ın Luffy hergelesine yenildiğine çok epic bir karakterdir k Kuma'nın dayaklılığını hakkında bilgi sahibiyiz ama yıkım gücünü hala net olarak göremedik. Birçok savaşı bitirdiğini ve gücünü ispatladığı bir gerçek ama direk Amiral ile veya dengi bir güç seviyesi ile savaşını göremedik. Becerileri hala tarafımızca bilinmeyen bir karakter, pati pati meyvesinin gücü fiziksel damage'i minimize etme veya ursus shock ile sınırlı değildir diye düşünüyorum.

Luffy eğer ki birilerinin getirdiği yemeği yiyerek ayağa kalkacaksa bu Luffy’nin hala birilerinin yardımı olmadan hiçbir şey yapamadığı anlamına geliyor.

Yemeği bir de Kizaru getirdiyse zaten Luffy’nin kazandığını söylemek çok zor.Luffy, düşmanının (Kizaru’nun) getirdiği yemeğe muhtaç olduktan sonra ben Luffy falan kazandı demem.

Sen bu mücadeleyi Luffy kazandı dersen bu senin fikrindir.Orasına karışmam.Ancak ben Luffy kazandı demem.
Yahu Allah aşkına milletin gözünün önünde yatan adam hangi ara yemek aşırıp gelsin, bu işi yapan %1.000.000.000 Caribou çıkacak tıpkı Wano'da olduğu gibi.

Luffy'nin meyvesi çok fazla enerji tüketiyor bu da Luffy'nin meyvesinin çok handikaplı bir meyve olduğunu gösteriyor. Şu birilerine muhtaç olma olayı mantıklı gelmiyor. Çok aşırı enerji tükettiği için yere kapaklanıyor. Ne yani şimdi Law, Karasakal'la mücadele sonrası bitkin düştü yardımına Bepo yetişti. Aynı muhabbeti Law için niye yapmıyorsunuz?

Ortada bir dövüş var biri dayak yiyor diğerinin sadece enerjisi bitiyor. Ortada dayak atan biri varken enerjisi bitti diye niye bu Kizaru'ya artı yazıyor. Luffy bu formu kullandığı zaman böyle oluyor bu Gear 4'te de böyleydi, Gear 5'te de böyle olacak. Dayak yeseydi ve şu andaki haline gelseydi tamam o zaman söylediğinizde haklısınız.

Yahu Allah aşkına milletin gözünün önünde yatan adam hangi ara yemek aşırıp gelsin, bu işi yapan %1.000.000.000 Caribou çıkacak tıpkı Wano'da olduğu gibi.

Luffy'nin meyvesi çok fazla enerji tüketiyor bu da Luffy'nin meyvesinin çok handikaplı bir meyve olduğunu gösteriyor. Şu birilerine muhtaç olma olayı mantıklı gelmiyor. Çok aşırı enerji tükettiği için yere kapaklanıyor. Ne yani şimdi Law, Karasakal'la mücadele sonrası bitkin düştü yardımına Bepo yetişti. Aynı muhabbeti Law için niye yapmıyorsunuz?

Ortada bir dövüş var biri dayak yiyor diğerinin sadece enerjisi bitiyor. Ortada dayak atan biri varken enerjisi bitti diye niye bu Kizaru'ya artı yazıyor. Luffy bu formu kullandığı zaman böyle oluyor bu Gear 4'te de böyleydi, Gear 5'te de böyle olacak. Dayak yeseydi ve şu andaki haline gelseydi tamam o zaman söylediğinizde haklısınız.

Luffy yalnız başına bir adada dövüşse her türlü ölecek demek ki.

Kötü bir durum bence bu.

Abi bölüm bana bile çöp geldi :( ki ben boş denilen bölümleri bile azıcık sever orta derdim. Net kötü bölüm. İçinde bilgi yok, aksiyon yok. Bilinicini kaybettiği kendi ağzından bile dile getirilen kuma dram olsun diye sebepsiz adaya geliyor. Satürn avucunun içindeki kızı, ayağının altında hareketsiz yatan en büyük düşmanını öldürmüyor. Hatta öldürmeyi geçtim adama daha kelepçe takmamışlar. Yav arkadaş bu adam sizin yüzlerce yıldır korktuğunuz tek şey. Tedbir olsun diye adadaki herşeyi kelepçelemeniz lazım. Bonney e de güneş şeklinde kolye miras kalmış üstelik bu tılsımmış ve bonneye nikaya yönelik inancını kaybediyormuş. Yani bonneynin yaşayacağını bu kadar bağırır kumanın öleceğini bu kadar belli edebilirdi. Herkesin hareketsiz kaldığı yerde birisi görünmeden ortaya yığınla yemek bırakıyor Allah Allah. Yüksek ihtimalle stussy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık