Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1101: Sevgili Bonney

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 35 27.3%
  • Orta

Kullanılan: 37 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 56 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    128
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonneyi nika sansalar ellerindeyken veya akainu yakalamışken veya en kötü sabaodyde denizcileri bebe ettiğinde kizaruya ilk elden emirle öldürtürlerdi. Orada da o kadar kuma görünce bonney ne yaptı çizmemiş zaten merak edip bakındım.
Oldurmek meyveyi tekrardan dolasima sokuyor esir tutmak daha cok islerine geliyor bu yuzden

Oldurmek meyveyi tekrardan dolasima sokuyor esir tutmak daha cok islerine geliyor bu yuzden
Luffyyi öldürmeye kalktıklarında kaido ile savaşmak zorunda kalsak bile bu riski alamayız diyorlardı. Ayrıca gomu meyvesi olduğunu da konuştular. Oda, bonney ile ilgili böyle bir şey söylerse bir çok noktadan kendini çelişkilere sokar.

Ope ope no mi'yi beğendiğimden değil ama yakın zamanda Bonney'in meyvesiyle ope ope karşılaştırılır az kaldı.
Eğer gomu özellikleri gösteriyorsa zaten kıyaslanır hatta geçer de DnS. Yani meyvenin sınırı ne olabilir ki bedenini istediği şekle, güce, geleceğe sokuyorsa?

Bu arada law demişken
1) Hasta ve trajik hikayeli bir çocuk
2) Denizciler ve hükumete göre düşman yapılarla aynı anda iş birliği, ikili oynama
3) Ejder mağdurluğu
4) Çocuğa çaktırmadan kendini feda eden baba figürü
5) Kurtuluşunu Luffyye bağlama....

Meyve de eklenebilir ileride. Tahtından edilen krallar, hasır tayfayla kurulan bağlar, tayfasız tek takılmalar... Law ve bonney arasına karbon kağıdı koymuş mangaka.

Son düzenleme:
Büyük ihtimal meyvenin Bonney'de olduğunu düşünüyordular. O yüzden Luffy'de olduğuna ihtimal vermediler. Shanks konuşmaya gittiğinde ise Luffy'de olduğunu söyledi?

Burada Shanks söylemişse neden söyledi acaba ona bir cevap bulamadım. Belki de Bonney ile de ilişkisi var ve Luffy artık yeteri kadar güçlendiği için Bonney üstünden çekmek istedi okları.

Büyük ihtimal meyvenin Bonney'de olduğunu düşünüyordular. O yüzden Luffy'de olduğuna ihtimal vermediler. Shanks konuşmaya gittiğinde ise Luffy'de olduğunu söyledi?

Burada Shanks söylemişse neden söyledi acaba ona bir cevap bulamadım. Belki de Bonney ile de ilişkisi var ve Luffy artık yeteri kadar güçlendiği için Bonney üstünden çekmek istedi okları.
Wg bu kadar önem verdiği Nikayi Bonney de olduğunu düşünüp elinden mi kaçırdı diyorsun? Wg iyi bu zamana gelmiş o zaman.

Luffynin lastik olduğunu zibilyon kere görmüşken, gomunun insan model: nika olduğunu ve tarih boyu peşinde olduklarını söylemişken ve hiçbir yerde görmedilerse de mf savaşında gözlerine gözlerine sokulmuşken bonney ise hem öncesinde hem de sonra akainuyla ellerine düşmüşken ne sanması Alpa? Böyle bir tutarsızlığı kime yutturacak Oda?

Sevgili Bonney, bu aralar bana karşı çok soğuksun.
Sana değil, karakterim öyle.

Dipnot: Seriden beklentisi ölmüş takipçi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık