Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ı boş verin de, Kuma'nın meyvesi neden bu kadar saçma? Birbirinden alakasız bir sürü özelliği var.

Pati her şeyi yansıtıyor, istediği yere ışınlıyor, acıları topluyor, anıları topluyor. Şok dalgaları yolluyor.

Bu kedi tanrısının patisi mi?
Bu meyvenin basit bir Paramecia olması çok saçma. Birbirinden alakasız yetenekleri var zaten Oda Flashback'de biraz kadercilik vurgusu yaptı, Nika'ya bağlandı olay falan. Meyvenin de kullanıcısını seçme olayı doğruysa bu kesinlikle Kuma'dır. Bu aralar biraz misyon yüklendi seriye acıya en çok dayanabilcek kişi yani bir Bukkaner bu meyveyi en etkili kullanacak kişi olabilirdi..

Kesinlikle Tanrı meyvesi olduğuna inanıyorum..

Nika , Nikyu , Daibatsu vs Kutsalların gerçek "Oni" meyveleri. Tanrılar , Titanlara karşı bir nevi

Bu meyvenin basit bir Paramecia olması çok saçma. Birbirinden alakasız yetenekleri var zaten Oda Flashback'de biraz kadercilik vurgusu yaptı, Nika'ya bağlandı olay falan. Meyvenin de kullanıcısını seçme olayı doğruysa bu kesinlikle Kuma'dır. Bu aralar biraz misyon yüklendi seriye acıya en çok dayanabilcek kişi yani bir Bukkaner bu meyveyi en etkili kullanacak kişi olabilirdi..

Kesinlikle Tanrı meyvesi olduğuna inanıyorum..

Nika , Nikyu , Daibatsu vs Kutsalların gerçek "Oni" meyveleri. Tanrılar , Titanlara karşı bir nevi
Burada Kuma'nın mistik zoan olabileceğini iddia etmiş biri. Teorisine göre Kuma'nın elinde pati oluşması ve sonrasında kafasında kulaklarının oluşması/varlığı zoan kullanıcısı olduğunun işareti.

https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/17lsnkh

Burada Kuma'nın mistik zoan olabileceğini iddia etmiş biri. Teorisine göre Kuma'nın elinde pati oluşması ve sonrasında kafasında kulaklarının oluşması/varlığı zoan kullanıcısı olduğunun işareti.

https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/17lsnkh
Evet çok mantıklı hadi kulakları tarz niyetine takıyor desem elleri bariz şekilde bir hayvanın patilerine dönmüş.. Ayı silüetine bürünmüş bir Tanrı olabilir ben çok aşina değilim ama kutsalların ki genel olarak hayvan, aralarında 1 , 2 tane tam ucube var.

Asıl kahraman Aramaki'dir. Reis Wano hükümete bağlanmasın diye marabalara gerçekleri anlattı. Momo'ya kalsa Reverie'de kral masasına otururdu. Aramaki sonra Reverie'de Fujitora ile dövüşerek kölelerin kaçmasını sağlandı. Biz seni biliyoruz reis. Kazanan sen olacaksın. :)
Kutsal Ejder sevicisi diyorlar ama Kutsal Ejderlere çekilsenize önümden diyor. Bu adam Kutsal Ejder sevicisi değil. Sadece dünyanın acı gerçeklerini anlatıyor.

Hadi meyvenin itiş, patlama, acıyı soyutlama gibi garip yeteneklerini bir kenara bırakıyorum.. Kuma nasıl oluyorda Sabaody'de bütün tayfayı nokta atış yerlere gönderiyor ? Onların zihinlerini falan da mı okuyabiliyor yoksa Kuma garip bir şekilde zihinsel olarak gelecekte de seyahat ediyor veya direk geleceği falan mı görüyor acaba ?

Acının öylece kaybolmayacağını ve birisi bu yükü sırtlanmazsa daha kötü bir şekilde onlara geri döneceğinden bahsediyor o yüzden öyle bir çıkarımda bulundum.

Ben de, bu durumdan söz ediliyor ama neden Kuma'nın anıları peki kendisine hiç bir şekilde geri dönemedi? Bunun cevabını bilen arkadaşlar var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık