Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O anıların hepsini almış miydi Bonney? Sadece Bonney için saklanmamıştır diye düşünüyorum. Hikayede önemli bir yeri var bence.
Anı balonu ile acı balonu farklı. İkisi aynı anda olaydı ortada bonney diye biri kalmazdı. Ayrıca Zoro luffynin anılarını bilmiyor. Bilseydi luffy'nin hayalini de bilirdi. Yeni duymuş gibi davranmazdı.

Bu arada ejderlr kumaya "kölesin sen, köle kal" demişler.

Anı balonu ile acı balonu farklı. İkisi aynı anda olaydı ortada bonney diye biri kalmazdı. Ayrıca Zoro luffynin anılarını bilmiyor. Bilseydi luffy'nin hayalini de bilirdi. Yeni duymuş gibi davranmazdı.

Bu arada ejderlr kumaya "kölesin sen, köle kal" demişler.
Tüm anılarını değil acıların anılarını kastetmiştim orada.

Acaba balonun büyüklüğü acının büyüklüğünün göstergesi mi? Zoro'nun girdiği balon ile Kuma'nin girdiği boyutları ne acaba.

Fujitora'nın köleleri serbest bırakmasını geçtim, Tayfaya kaçması için bir kaç gün tanıdı yetmedi düşmanlarına moloz yağdırdı.. En Devrimci ruha sahip olan aslında Fujitora'dır.
En cesur hareketi yaptı . Mariejoiste kölelerin kaçmasını sağladı üstüne Ryoya engel oldu ve paşa paşa devam ediyor. Kimse gıkını çıkaramadı . İssho ayrı adam .
Garling hıyarı Mjosgardı idam ederken Fujiye çıt yok.

Pişman olduğunu nereden çıkardın? Kuma zaten yaşamak istemeyen biri. Dragon sayesinde halkı ve kendisi özgür oldu. Bunun minnettarlığı yeter. Eğer Dragon bıraksaydı, Kuma ve halkı tekrar köle olacaktı.
aga be :( yetmedi yüzünün yarısıyla ayağının teki koptu..

Serinin Abdülhey'i yani en çok fiziksel acı çekeni Kuma'dır herhalde ? başka var mı böyle birisi. Bu yüzden sinirlerini aldırıp Cyborg olmak istedi herhalde meyvesi ile acıları nötr'lerken aldığı darbelere dayanamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık