Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankov diyor ki ister denizci ya da devrimci olsun o insanlara yardım etmek istiyordu diyor. Bütün Denizciler kötü gibi bir şey yok. Denizci kurumu büyük ölçüde yozlaşmış olsa da insanların ona yüklediği anlam başka. Onlar kendilerini adalet olarak görüyor. Masumlara yardım eden adaleti sağlayan. Coby seride kötü niyeti olmayan karakterlerden biri ve Denizci. Smoker öyle. Bunlar hala denizci. Garp'ın bu konuda nerede durduğunu bilmeden konuşuyonuz.
Pes hala Garp savunan var ben pes ediyorum :D Herkes kimi seveceği kimin fanboyu olacağı konusunda özgürdür ama son sayılardan sonra hala Garp fanı da olmazsın yav :D

İvankov diyor ki ister denizci ya da devrimci olsun o insanlara yardım etmek istiyordu diyor. Bütün Denizciler kötü gibi bir şey yok. Denizci kurumu büyük ölçüde yozlaşmış olsa da insanların ona yüklediği anlam başka. Onlar kendilerini adalet olarak görüyor. Masumlara yardım eden adaleti sağlayan. Coby seride kötü niyeti olmayan karakterlerden biri ve Denizci. Smoker öyle. Bunlar hala denizci. Garp'ın bu konuda nerede durduğunu bilmeden konuşuyonuz.
Coby en azından haksız, adaletsiz bir şey gördüğü zaman kendi güçsüz dahi bile olsa karşılarına geçme cesaretini gösteriyor. Garp bugüne kadar 3 maymunu oynamış gibi duruyor.

1100’de güncele dönük bir Kuma veya Dragon şov bekliyorum. Luffy’nin annesi de olabilir bakalım ne hazırlayacak Oda efendi.

tez canlı, sabırsız ve önyargılı bir toplumuz. bundandır ki yeterli veri olmadan birileri yerden yere vuruluyor ya da yere göğe sığdırılamıyor. ben Garp'ın bunca kötülüğü görmezden geldiğine inanmak istemiyorum ve bilmediğimiz makul bir açıklama ya da gerçeğin olduğuna inanmak istiyorum. söylendiği gibi Garp, bunca kötülüğe gözünü yumduysa o zaman biz zaten yerden yere vururuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık