Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İvankov diyor ki ister denizci ya da devrimci olsun o insanlara yardım etmek istiyordu diyor. Bütün Denizciler kötü gibi bir şey yok. Denizci kurumu büyük ölçüde yozlaşmış olsa da insanların ona yüklediği anlam başka. Onlar kendilerini adalet olarak görüyor. Masumlara yardım eden adaleti sağlayan. Coby seride kötü niyeti olmayan karakterlerden biri ve Denizci. Smoker öyle. Bunlar hala denizci. Garp'ın bu konuda nerede durduğunu bilmeden konuşuyonuz.
Garp hakkındaki tüm olumsuz tespitler hemen hemen nokta atışı :D Garp'tan bağımsız bu da bir nebze doğru Fujitora,Coby gibi bir şeyleri değiştirmeye çalışan, vicdanlı, parlak isimler var aralarında. Ama sonuç olarak hepsinin icraatları genel olarak Kutsallara yaradığı için sevimli gelmiyorlar.

Ginny, renkli çizilmiş hali var mı?

Manga de çok fazla güzelliğe vurgu yapıldı, karakter tasarımı renk olarka nasıl olacak acaba?

Son düzenleme:
İvankov diyor ki ister denizci ya da devrimci olsun o insanlara yardım etmek istiyordu diyor. Bütün Denizciler kötü gibi bir şey yok. Denizci kurumu büyük ölçüde yozlaşmış olsa da insanların ona yüklediği anlam başka. Onlar kendilerini adalet olarak görüyor. Masumlara yardım eden adaleti sağlayan. Coby seride kötü niyeti olmayan karakterlerden biri ve Denizci. Smoker öyle. Bunlar hala denizci. Garp'ın bu konuda nerede durduğunu bilmeden konuşuyonuz.
Tamam da burada sıkıntı Garp'ın iyi veya kötü olması değil. Burada ki sıkıntı Garp'ın umursamaz olması. Adam sorumluluk almıyor muazzam gücüne rağmen. Ben Amiral olmadım... bu yeterli kafasına girmiş bir adam. Oğlu da denizci çıktı ama adam napmış... bir hareket gösterip istifa edip denizci olmuş. Ya da Fuji amca... adam denici bir de üstüne Amiral ama napıyor bir hareket yapıp bir sürü şeyi değiştirmeye çalışıyor. Garp napmiş bugune kadar...? Hatta hatirlayin Alabasta arc da... ulkeyi bizim tayfa kurtardi kendisi bir sey yapamadi diye Tashigi agliyordu... neden agliyordu cunku gucu yetmiyordu. Garp umursamaz adamın teki... kendi kafasinda bir sey kurup oradan koramiral olarak kalip vicdanini rahatlatan bir adam. Sorumluluk alamayacak ve Mf olayından sonra istifayi basamayacak kadar karakteri eksik biri. En azından şu an gorunen bu... :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık