Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1097: Ginny

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 133 79.6%
  • Orta

Kullanılan: 26 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gitti roger'a mi engel oldu roger la bir oldu xebec ile savasti ne icin gittigine takılıyorsunuz ne yaptığını görmezden gelip
Yani xebec'le kutsal ejderleri korumak istediği için mi savaştı? Kutsalları sevmiyor zaten. Roger'da kutsal ejderleri korumak istiyor o zaman. Tanrı vadisini önceden görmüşsünüz galiba. Dövüşlerin neden gerçekleştiği halen tam olarak bilinmiyor

Yanlış ne yapmis? İnsan kurtarıp denizcilik mesleğini sürdüyor. Denizcilik yapan herkes kötüdür demek saçma. Kutsal ejderler 10 insan öldürüyorsa Korsanlar 100 öldürüyordur.
Dogru olanı dragon yapmis mesela. Denizcisin diye kutsalların yaptiklarina göz yumamazsin yanlış olan da bu işte iyiliğin temsilcisiysen her türlü kötüye karşı geleceksin.

Yanlış ne yapmis? İnsan kurtarıp denizcilik mesleğini sürdüyor. Denizcilik yapan herkes kötüdür demek saçma. Kutsal ejderler 10 insan öldürüyorsa Korsanlar 100 öldürüyordur.
Korsanlar kanun tanımaz insanlardır, bir kurala kanuna tabi değillerdir. Bunun aksine denizciler kendilerine adaletin temsilcisi derler ama masum insanların haksız yere öldürülmeleri adaletten çok uzaktır. Böyle olunca kendileriyle çeliştikleri kanısına varıyoruz. Hiç bir kurala tabi olmayıp da insan öldürenle, bir kurala kaideye bağlı olduğunu söyleyip, o kurala kaideye karşı olanlara tabi olanlar, iki yüzlüdür, yalancıdır, sahtekardır. En azından korsanlar sahtekar değil.

Daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum. Vegapung'un Luffy'lerin yanında yeri yok tek başına kalması da kendi için çok büyük problem. Vega devrim ordusuna katılmalı. Tahminimce hem Kuma hem devrim ordusu Egghead'e gelecek tayfa Boney'i alıp gidecek. Devrimciler of panel denizciler ve Satürn'ü çekilmeye zorlayıp Vega ile adadan ayrılacak fakat Kuma muhtemelen ölecek.

Daha önce de söyledim şimdi de söylüyorum. Vegapung'un Luffy'lerin yanında yeri yok tek başına kalması da kendi için çok büyük problem. Vega devrim ordusuna katılmalı. Tahminimce hem Kuma hem devrim ordusu Egghead'e gelecek tayfa Boney'i alıp gidecek. Devrimciler of panel denizciler ve Satürn'ü çekilmeye zorlayıp Vega ile adadan ayrılacak fakat Kuma muhtemelen ölecek.
Kuma’nın ölmesi mantık dışı bence. Umarım dram uğruna seri içerisindeki en kaliteli karakterlerden birini harcamayı tercih etmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık