Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hadi diyelim ki Luffy bu arc.ta da Gorosei'yi yenip pavır ap alsın :artiz:
Tanrı daha ne pavır apı alacak ya
Yani Gorosei'yi yenmek için ki mekanda 1 tane var içeride 4 tane daha var üstüne bir de İM
Gorosei göz kırparak bile kendi adamını sıkıp atıyor
Bizimkiler bir amiral CP0 yeneceğiz diye kıçından soluyor
Yanlış anlaşılmasın amirali iki tokatla saf dışı bıraksın zaten istemem de
Kaido karşısında bile böyle ezik çizmedi
Keyif alıyorum falan hikaye
Kendisi de biliyor kantarın topuzunu kaçırdığını
Toparlamaya çalıştıkça s.çıyor:artiz:

Hadi diyelim ki Luffy bu arc.ta da Gorosei'yi yenip pavır ap alsın :artiz:
Tanrı daha ne pavır apı alacak ya
Bu saatten sonra Luffy'nin zorlanacağı vs.ler ancak dengi ve dengine yakın karakterlerden ikisiyle ya aynı anda ya da peş peşe savaşmasıyla gerçekleşecektir ki bu da onu diğer denklerinden daha üst konuma getirecek güce eriştirecek p.uplar olacak demektir. Bu karşılaşmalarda destek alması olağandır çünkü dengine yakın karakterlerle savaşırken bile illaki hasar alacaktır. Dayanıklılığı ve hakisi daha da güçlenecektir.

X'te İnsanlar neden amiral fanlarına Kizaru yenilmiş gibi davranıyor anlamadım? Yılların tartışması sonuca ulaştı Luffy, Kizaru ile denk gitti, Yonko = Amiral.
Luffy nin kizaruyla savaşıyla kaidoyla savaşı aynı şey değil. Birinde kafa kafaya dovustu diğerinde surekli rakibini kovaladı. Daha iyi açıklamak gerekirse mike Tyson usein bold la savacak. Usein bold mikela kafa kafaya dövüşmek istemiyor. Her yakaladığında yada yaklastiginda bir fırsatını bulup kaçmaya çalışıyor. Mike Tyson 10 15 dakka içinde yenemezse enerjisi bitip kaybedecek. Kaido ise şöyle dusunebilirsin. Dövüşü kafes dövüşü olarak düşün iki kişide ringden kacamayacak yine süre var süre bitince yine kaybetmecek bir kerelik süreyi sifirlanacak ve bütün enerjisi iade edilecek.

Kizaru'nun Veganpunk'u kovalaması Luffy'e değil,Kizaru'ya yarıyor.g5 sürekli açık çünkü böylece Kizaru hem darbe almamış oluyor hem'de luffy'nin hakisi bitmiş oluyor.Kovalamasa daha erken bile bitip Satürn'ün karşısına çıkabilirdi.

Luffy nin kizaruyla savaşıyla kaidoyla savaşı aynı şey değil. Birinde kafa kafaya dovustu diğerinde surekli rakibini kovaladı. Daha iyi açıklamak gerekirse mike Tyson usein bold la savacak. Usein bold mikela kafa kafaya dövüşmek istemiyor. Her yakaladığında yada yaklastiginda bir fırsatını bulup kaçmaya çalışıyor. Mike Tyson 10 15 dakka içinde yenemezse enerjisi bitip kaybedecek. Kaido ise şöyle dusunebilirsin. Dövüşü kafes dövüşü olarak düşün iki kişide ringden kacamayacak yine süre var süre bitince yine kaybetmecek bir kerelik süreyi sifirlanacak ve bütün enerjisi iade edilecek.
Yav hep bir bahane buluyosunuz luffyi övmek için, adam osuruğunu bile büküp kırbaç yapıp dövebilir hayvan gibi tanrısal gücü var hala yenemedi. Yenemedi kizaruyu işte bu kadar basit luffy=kizaru

Kizaru için bir açıdan sevindim yine Sanji'ye kaldı akıbeti. Şöyle süper bir meyveden bu kadar kısır bir saldırı kompozisyonu görmek kadar salakça bir durum yoktu çünkü.

Bir açıdan üzüldüm.. Kizaru ne kadar Sanji'ye kalacak da olsa bir amiral böyle basitçe yenilmemeliydi.

Garling'in gençliğini beğenmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık