Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yoktu ama onda da yumruk arkadan çıktı işte:
Saldırı biraz garip. Yumruğu önceden uzatıp pozisyon aldıktan sonra dönmeye başlamıştı:

Dönerken yumruk kaido'ya denk geliyor. Bu toon force gücünü etkiledi diye tahmin ediyorum ben. Normalde yaptığı rakip bükme efektinin bi üstü olmuş.

Kas şişirerek vurduğundan kizaru'ya vurduğu daha güçlü olmalı. Ama işin içine toon force girdiğinden net bişey söylenmiyor.
Kizaru'ya direk düz yumruk attı. Onu da normal yollarla güçlendirebildiği kadar güçlendirdi. Kaido'ya ise beyblade gibi dönüp toon force efektini güçlendirmiş diye yorumladım ben.

O surata gelen yumruk bundan çok etkilemiş gibiydi mesela:

6-8 darbe var. Luffy'den daire şeklinde dumanlar geliyor. Kral haki yıldırımları çıkıyor. Ama surata girip arkadan çıkan yumruk bundan iyi hasar vermiş gibi.

Tabi önceki yorumda dediğim gibi bana sorsan şu saldırı hepsinden güçlü görünüyor:
Işin içine toon force girdiğinden kafa karışıyor. Bi de g5'in limiti yok. Aynı anda yumruğu şişirip, g4 gibi bükse ve 8 kol uretip hepsiyle birden vursa amiral ölecek demek ki. O yüzden g5'in potansiyeline bakınca bajrang gun hariç gösterdiği herşey basit duruyor.
Çizim hatası o. Arkadan çıkmıyor yumruğu, yüzünü esnetiyor sadece.

Kaido karşısında defalarca kez iflahı kesilen Nika
"ay dur öldüm bittim" diye kendini yere atmadı
Kizaru'ya bir yumruk attı öldüm bittim diyor
Mekanda daha Gorosei var
Mangaya bak a? neyse :artiz:

Wbdaşım biraz temkinli olmak lazım bu arkadaş bir haltlar yemiş ki Oyaci satış koymuş buna. Tedbirli olmak lazım.
Her kim kutsal ejderlerinin şahsi fantazilerinin uygulandığı adaya kafa atarcasına girip haddini bildirmeye uğraşırsa ben onu başbuğum bilirim.

:alkis:Şakası bi yana evet bi sıkıntı çıkacak bu adamdan yana ama seride gördüğümüz en kral hareketlerden birini yapmış. Çapraz Loncanın Denizcilere ödül koymasıyla yarışır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık