Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan zoro indir lucciyi hemen geç öbür tarafa ne uğraşıyorsun hala. Bas kral hakiyi geç. Gerçi luffy bastı kral hakili vuruşu. Demek ki gelecek sayı da zoro basacak.

Akainu ile Aokijinin savaşı demek bu yüzden 10 gün falan sürmüş. Adamlar kaçmaktan birbirine saldıramamışlar, en sonunda Aokijinin enerjisi erken bitmiş. Bakınız Kizaru vs Luffy. O kadar süredir savaşıyorlar, hala tık yok.
O muhabbet çok sallamasyon bir şey bence. Görebildiğimiz vsler en fazla yarım gün sürüyorken görmediğimiz vsler yok 10 gün yok 3-5 gün felan sürüyor.

Karsi çıkanlar var ama bu karşı cikanlar gidip dünya hukumetine saldirmiyor. Kendi halinde takılıyor. Benim dediğimde emre itaatsizlikle bir sorun yok sadece kutsal ejderlere saldırıda yada gorosei bakma bile çipi aktif hale getirip kafalarını patlatiyorlardir denizcilerin bundan dolayı asla bir isyan gerçekleştiremezler. Dünyanın geri kalanı veya denizciler dünya hükümetine saldıran denizcilerin kafalarının patladığını görse asla isyana kalkisamaz hatta kutsal olduklarini düşünür.
Denizci alımı nasıl oluyor gördük. Dünyanın her yerinde var bunlar. Dediğin gibi bir işlem yapılması imkansız gibi bir şey. Zaten isyan etmeleri salakça olur. Dünya Hükümeti öyle isyanla falan yıkılacak kadar küçük bir oluşum değil.

Lufi yine öldü, Zoro'nun Lucci'nin ellerinde can vermek üzere. Ötede ise Gorosei ortaya çıktı, arkasında Kizaru ve Denizciler var. Şu şartlarda kurtuluş yok. Çok umutsuz bir durum mevcut ama okuyucu üzerinde pek bir etkisi yok, kimse sallamıyor gördüğüm kadarıyla. İşte bu Oda'nın başarısızlığıdır ancak nasıl kurtulacaklar gerçekten merak konusu. Hakikaten Dragon ortaya çıkabilir ya da o dev uyanabilir ama ne etkisi olur bilinmez. Tek beklentim Vegapank denen ibişin ölmesi.

Lufi yine öldü, Zoro'nun Lucci'nin ellerinde can vermek üzere. Ötede ise Gorosei ortaya çıktı, arkasında Kizaru ve Denizciler var. Şu şartlarda kurtuluş yok. Çok umutsuz bir durum mevcut ama okuyucu üzerinde pek bir etkisi yok, kimse sallamıyor gördüğüm kadarıyla. İşte bu Oda'nın başarısızlığıdır ancak nasıl kurtulacaklar gerçekten merak konusu. Hakikaten Dragon ortaya çıkabilir ya da o dev uyanabilir ama ne etkisi olur bilinmez. Tek beklentim Vegapank denen ibişin ölmesi.
Dev uyandı zaten ama balon mu çıkar beton mu görecez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık