Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1094: Beş Kadim'den Aziz Jaygarcia Saturn - Bilim ve Savunma Savaşçı Tanrısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 106 62.4%
  • Orta

Kullanılan: 40 23.5%
  • Kötü

Kullanılan: 24 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu ile Aokijinin savaşı demek bu yüzden 10 gün falan sürmüş. Adamlar kaçmaktan birbirine saldıramamışlar, en sonunda Aokijinin enerjisi erken bitmiş. Bakınız Kizaru vs Luffy. O kadar süredir savaşıyorlar, hala tık yok.

Luffynin diğer zoanlarda olmayan saçma yorulma meselesi için biraz zorlayarak şöyle diyorum: nika Luffy nin bedenine sığamadığı için luffy normalden kat kat fazla yoruluyor çünkü bu meyve Özgür kalmak istiyor. Kurama gibi düşünün (tabi öyle birşey mümkün mü hatırlamıyorum). Luffy de istemsizce dede yada çocuk oluyor. O neye göre seçiliyor o kadar sallayamadım. Bide bizim salak oğlanın bu uğursuz aurayı sezip çok güçlü biri var dediği bence artık kabak gibi ortada. Buradan sonra salaklık yonko olmuş ve adadan sağ çıkarması gerekli rehineleri olan birinin bu lafı ettikten sonra yan etkisi olan g5 e girmesi. Resmen rezillik. Satürn şuan Luffy nin kafasına basıp patlatmayacaksa afedersiniz öyle otoritenin … koskoca adam neden gizli kalmak istedi? neden ortaya çıktı? neden anons geçildi? Nika baygınken neden öldürmesin yada kaçırmasın.

Bu Satürn ortaya çıktığında belli rütbelilere bakmayın dendi. Ama benim anlamadığım burada düşmanı olduğu kişilere bir saldırı yapmadı. Bizimkilere bir saldırı olmadı. Zarar gören olmadı. Eğer bu bir saldırıysa bizimkilere bir zararı olmadıysa saçma birşey. Eğer bu saldırı değilse iradesi düşük insanlara zarar veren istemsiz istem dışı bir durumsa daha mantıklı gibi geldi. Yoksa kendi adamlarına zarar vermek istemez heralde.

Bunlar dünyaya musallat olmuş, arka planda herkesi, her şeyi yöneten şeytanlar.1. bölümden itibaren gördüğümüz eşitsizliğin, dışlananların, özgürlüğü elinden alınanların tek sorumluları.

Nika da yüz yıllardır insanların bu dünyadan kendilerini kurtarmasını beklediği, inandıkları Tanrı.

Nika gerçekte var olan biri mi bilmiyorum, bence değildi ama bir şekilde insanların arzusu gerçeğe dönüştü ve şeytan meyvesi olarak karşımızda şuan.Belki Nika'nin başka bir temsilcisi vardı öncesinde.

Kadimler "bizim için bile efsane" diyordu yanlış hatırlamıyorsam Nika için.Ben kanlı canlı Nika gördüklerini düşünmüyorum.

Kizaruya gelirsek, oyunu sürdürmek istemediğinde Luffy'e yakalanıp tek yiyor.Luffy tüm gücüyle vurmuş, o saldırının hemen ardından kalkarsa cidden helal olsun.

Luffy'nin Nika formundayken düşmesi Kizaru'nun saldırılarından kaynaklanmıyor, bunu tek Kaido'da gördük.Kaido cidden ayrı seviye ve Yonko tabirini hak ediyor.Luffy ise Nika formundayken kalbi çok hızlı atmaya başlıyor ve çok enerji harcıyor.Ardindan düşüp kalbi tekrar reset atıyor.Bu güç odanın nerden aklına geldi bilmiyorum bu form çok saçma güçlü ama Luffy'nin bu formdayken tek zayıflığı kalbi reset atmadan önceki an.

Diğer bölüm Luffy tekrar reset aticak ve Satürn'ün karşısına çıkacak.Saturn lanetli, Bonney'e bir şeyler olabilir diğer bölüm.

Bu Satürn ortaya çıktığında belli rütbelilere bakmayın dendi. Ama benim anlamadığım burada düşmanı olduğu kişilere bir saldırı yapmadı. Bizimkilere bir saldırı olmadı. Zarar gören olmadı. Eğer bu bir saldırıysa bizimkilere bir zararı olmadıysa saçma birşey. Eğer bu saldırı değilse iradesi düşük insanlara zarar veren istemsiz istem dışı bir durumsa daha mantıklı gibi geldi. Yoksa kendi adamlarına zarar vermek istemez heralde.
Big Mom'ın ruh alması ile aynı bence. Onda korkarsan ruhun çekiliyordu. Satürn'de dediğin gibi iradeye bağlı olması mümkün.

@RedTeroR Üstad sen attıysan görmedim kusura bakma ama ben bu zehirli oku atıyorum. Satürn dayı Bonney'in kılıcına bile gardını düşürdüyse arc sonu akıbeti belli. "O"nun tarafından indirilecek.

Büyük ihtimalle Satürn kendini iyileştiriyordur, kral haki antisidir. Öteki türlü tayfanın öğrenmesi gereken yeni bir güç sistemi eklenmiş olur seriye bu da bir başka zaman atlaması anlamına gelir. Umarım böyle bir şey görmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık