Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092: Tiran Kuma'nın Kutsal Toprak'a Saldırısı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 97 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 10 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dev robot vs Seraphimler gibi birşey olabilir. Tabi bu robot sağ kollardan güçlü çıkarsa Franky'nin zirve hali de bu seviyede olacak diye düşünmeye başladım.
Tabi Sanji filan amiral yenecek kıvama gelince Franky'de sağ kol yenecek bir seviyeye gelebilir.

Bu amirallerin hiç mi gururu yok yav? Şu rezil kutsallardan o kadar laf yiyip de nasıl görevini yapmaya devam edebilir insan?

Emir-komuta zincirine veya askeri disipline bağlı kalmanın ötesinde bir durum bu.
Ne yapsın, adamı öldürsün mü? Seriden çok garip beklentileriniz var gerçekten, bu sahne ne Sakazukiye zarar verir ne kutsalları yüceltir, klasik One Piece panel doldurma sahnesi.

• Like
Tepkiler: Tyr
Herkes devon'un bonney olduğunu düşünüyor fakat ben şu gorosei dede'nin gemisinde ki yardakçı olabileceğini düşünüyorum. Karasakal kendi bölgesinin hükümet tarafından resmi bir şekilde tanınması için iyi bir tutsak veya koz arıyordu. Bundan daha iyi bir koz olamaz onun için.

Akainu'nun gucundeki yikicilik bence kimsede yok. Lav sonucta. İradesi de yuksek adamin. Yani zor biri.

Kizaru wanoya gitseydi kaido ile mucadelesi nasil olurdu acaba? Bence kaidoya karsi handikaplari vardi. Evet savunmasi iyi ancak saldiri icin menzil lazim galiba ya da gucunu toplamak icin ideal bir cografya yoktu orada.

Luffy vs kizaru keyifli olacak. Antik robot kimin emrinde olacak ve kim veya kimlere saldiracak gorecegiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık