Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092: Tiran Kuma'nın Kutsal Toprak'a Saldırısı

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 97 64.2%
  • Orta

Kullanılan: 44 29.1%
  • Kötü

Kullanılan: 10 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy’nin meyvesi normal şekilde uyansaydı şu anki halinden ne kadar daha güçsüz olurdu söylesenize. Herif g4’te meyvesiyle hakiyi birleştiriyordu zaten, tekerlek lastiği gibiydi hakisi.
Tek derdiniz yıldırım tutması, insanı lastiğe çevirmesi mi? Daha düne kadar meyvesine sınırlarına kadar kullanan tek kişi diyordunuz. Bırakın da biraz da ekmeğini yesin. Ne yani ana karakter gelenden gidenden tek yesin, Marimo ve Kıvırcık kurtarsın, bu mudur?

Uyanışın gerçekleşmesinden değil uyanışın biçiminden şikayet ediyor arkadaş, ikisi arasında büyük bir fark var.
"Benim için Luffy Nika ile birlikte bitti. Yazarın Luffy'nin üstüne bu kadar düşmesi, ne kadar güç varsa hepsinin en iyisini bu karaktere vermesi artık bende tiksinti oluşturdu, Şu serinin bu kadar leş olmasının sebebi Luffy'dir. " bu kısım içindi. Diğer fikirlerine değil.

Uyanışın gerçekleşmesinden değil uyanışın biçiminden şikayet ediyor arkadaş, ikisi arasında büyük bir fark var.
Aynen. Seri 2 yıl sonrası düşünüldüğünde tamamen Luffy'nin dövüşleri, göstereceği yeni teknikler ve power up'lar üzerine kurulu ve bu çok zevksiz ya ! Madem Nika gibi bir uyanış çizecektin neden bize geleceği görme, ileri silahlanma, g4'e falan ayrı ayrı yüzlerce bölüm ayırdın ? Bunlardan bir tanesi olmadan olmuyor mu yani ? Sadece lastik meyvesi ve kral hakiyle KK olamaz mıydı ?

Benim ve bir çok kişinin Luffy'yle bir alıp veremediği yok. Hala Sanji beleş p.up aldı falan demeye getiriyorlar. Sanji'nin konuyla alakası yok ki. 2 yıl öncesinde ana karakterdi, Zoro'da öyle. Şuan NPC'den farkları yok. Seride sadece Luffy'yle o an dövüştüğü kimse o yaşıyor. Diğer herkes NPC. :D

"Benim için Luffy Nika ile birlikte bitti. Yazarın Luffy'nin üstüne bu kadar düşmesi, ne kadar güç varsa hepsinin en iyisini bu karaktere vermesi artık bende tiksinti oluşturdu, Şu serinin bu kadar leş olmasının sebebi Luffy'dir. " bu kısım içindi. Diğer fikirlerine değil.
Evet, Nika'nın tiksinti oluşturması Luffy güçlendi diye değil, Nikanın varlığı yüzünden olmuş. Evet; serinin bu kadar leş olmasının sebebi Luffy'nin uyanışı, ama uyanış olduğu için değil Nika olduğu için. Dediğime ters bir şey yazmıyor mesajda.

Evet, Nika'nın tiksinti oluşturması Luffy güçlendi diye değil, Nikanın varlığı yüzünden olmuş. Evet; serinin bu kadar leş olmasının sebebi Luffy'nin uyanışı, ama uyanış olduğu için değil Nika olduğu için. Dediğime ters bir şey yazmıyor mesajda.
Nika zaten başlı başına tiksinti sebebi değil mi ya ? Neyse harcanan zamana yazık gerçekten.

Aynen. Seri 2 yıl sonrası düşünüldüğünde tamamen Luffy'nin dövüşleri, göstereceği yeni teknikler ve power up'lar üzerine kurulu ve bu çok zevksiz ya ! Madem Nika gibi bir uyanış çizecektin neden bize geleceği görme, ileri silahlanma, g4'e falan ayrı ayrı yüzlerce bölüm ayırdın ? Bunlardan bir tanesi olmadan olmuyor mu yani ? Sadece lastik meyvesi ve kral hakiyle KK olamaz mıydı ? Sadece
Çünkü Oda Nika'yı düşünmedi, satışlar dütüğü için SSJ çakması bir şey yaptı. Komplo teorisi gibi duruyor, ama diğer durum Oda'nın seriyi yazmadan 2 gün önce düşündüğü ki bu durum daha da vahim. Ben Oda'nın seriyi haftalık düşünen kötü bir yazar olmasındansa, para için ana karakterin güçünü değiştiren bir köylü kurnazı olduğuna inanmak istiyorum.
Benim ve bir çok kişinin Luffy'yle bir alıp veremediği yok. Hala Sanji beleş p.up aldı falan demeye getiriyorlar. Sanji'nin konuyla alakası yok ki. 2 yıl öncesinde ana karakterdi, Zoro'da öyle. Şuan NPC'den farkları yok. Seride sadece Luffy'yle o an dövüştüğü kimse o yaşıyor. Diğer herkes NPC. :D
Babacık genleri beleş bir power up, bu doğru. Ama Sanji 590 bölüm boyunca power up almadıktan sonra ben Sanjiye değil Odaya kızıyorum. Zaman atlaması sonrası One Piece, tayfadan çok arc yan karakterlerinin ön planda olduğu, garip gurup bir hikaye planlamasına gitti. Serinin son dönemlerine geldiğimiz için düzelme ihtimali de yok, Kizaru dövüşünde gene saçma bir p-up verir Sanji de kazanır. Tabii öyle bir dövüş olacaksa, iş çok farklı yerlere gidecek gibi.
Nika zaten başlı başına tiksinti sebebi değil mi ya ? Neyse harcanan zamana yazık gerçekten.
Bu mesajı yazacağım zamanda belki çok yararlı bir şey yapmazdım, ama OP okuyacağım zamana çok iyi şeyler yapardım belki de. Neyse, 10 yıl sonra biter de kurtuluruz artık.

Oda garip seneryolar çizebiliyor. Normalde g5'te kizaru'yu ezmesi lazim ancak yine farkli bir dövüs çizecek gibi geliyor. En azindan 3-5 saglam darbe vurup bariz üstünlügü gösterse. Gerçi o 3-5 darbeye dayanabilirmi kizaru o da belli degil :)

Aslinda bu vs'de kizaru'ya destek verebilirim. Güçlü kalmali ki g5 farkli versiyonlar görek. lucci çöpü gibi giderse karizma falan kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık