Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama bir konuda dürüst olayım One Piece evreninde yaşayan bir Korsan veya Devrimci olsaydım karşılaşmaktan korktuğum tek kişi Sakazuki olurdu. Diğerlerinde dayağını yersin oturursun aşşağıya.. Sakazuki tek hatalı harekette direkt uzuv alıyor çok tehlikeli adam

Bu adamı yeni gördüm ama anketi varsa bile sonuçlar aynıdır, youtube’da op içeriğine bakan herkesin önüne düşer öyle anketler.

Terimci işte.
Netflix kanser timleri de doldurur şimdi op videolarını forumlarını falan. Hakan muhafız mıydı neydi eleştireni ayinle dikili taşa bırakıyorlardı neredeyse :(

Niye uzaklardan uçmadan da güçlü bir saldırı yapamıyor mu? Demek ki o kadar da güçlü değilmiş. Ayrıca sabahtan beri kafamızı şişirdiniz Amiral>Yonkou diye bu bildiğin Yonkou>>Amiral olmuş.

Sen o kadar geril geril geril bacağına sağlam Haki bas ve müthiş bir hızda saldır ama yapabildiği sadece bir Yonkou'yu kızdırmak olsun. Kizaru'ya teşekkür ederiz Yonkou>>amiral denklemini doğruladığı için.
Amiral > Yonko diye bir laf çıkmadı ağzımdan sadece eski üçlünün yonko ligi olduğunu söyledim. Adamın saldırı şekli o, Kaido’ya saldırılardan sıyrılmak için niye ejder formuna girdin kendin sıyrılamıyor musun demek gibi bir şey olmuş yorumun. Kizaru Luffy’e ölü yaprak vuruşu yapıp savurmuş bildiğin, nasıl yaptığının ne önemi var?

ama bir konuda dürüst olayım One Piece evreninde yaşayan bir Korsan veya Devrimci olsaydım karşılaşmaktan korktuğum tek kişi Sakazuki olurdu. Diğerlerinde dayağını yersin oturursun aşşağıya.. Sakazuki tek hatalı harekette direkt uzuv alıyor çok tehlikeli adam
Uzuvları güçlülerden alıyor, güçsüzleri direk öldürüyor. Sen de güçsüz, mazlum bir köylü olacağından direk canına kıyardı zalim köpek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık