Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rezil olması için ne gerekiyor? Aramaki Shanks karşısında eman dilendi, sakazuki ve fuji kutsallardan ayar yedi-aramaki keza-, kizaru oyuncak oldu luffy’nin ellerinde. Bir kutsalları sırtlarına almadıkları kaldı, gerçi ileride nika bunların sırtlarına binerek onu da tamamlamış olur.
Ee laf yedi diye mi rezil olundu şimdi. Ona bakarsan Kaido kimlerden laf yedinde bir şey yapamadı. Nami laf atarken Nami’ye hasar veremedi gömelim mi?

Nika tarafından tutulunca oyuncak mı oldu? Amiral gömmek için gereksiz yere çabalıyorsun.

Rezil olması için ne gerekiyor? Aramaki Shanks karşısında eman dilendi, sakazuki ve fuji kutsallardan ayar yedi-aramaki keza-, kizaru oyuncak oldu luffy’nin ellerinde. Bir kutsalları sırtlarına almadıkları kaldı, gerçi ileride nika bunların sırtlarına binerek onu da tamamlamış olur.
Fuji kutsallardan ayar mı yedi? Ya bu adam kutsalların kölelerini adamların karşısında bıraktı, kutsal kesen Garling adamın kılına bile dokunmadı. Akainu'nun ayar yeme sahnesi de %100 gag bir sahne çıkacak, arkada birileri bağıracak Akainu hiç takmayacak. Sanki böyle sahneleri hiç görmemişsiniz gibi konuşuyorsunuz. Kizaru Luffy'nin elinde oyuncak oldu? Patlamak için bir hafta daha bekleyemediniz mi, tek gördüğümüz Luffy'nin Kizaruyu tutması, ki ışıktan yapılan bir adamı tutmak öyke çok büyük bir başarı değil takdir edersin ki.

Yok abi beni sarmıyor artık ya. Salçasız, tuzsuz yemek mi yiyorum Op mu okuyorum belli değil. Maksat karın tokluğu haline geldi. Şöyle tıkır tıkır ilerleyen bir olay örgüsü yok. Bir şeyler oluyor ama hiçbir şey olmuyor. Bıktım artık.

Resimler bir düşşün ona göre yorum yapalım bakalım ne kadar zaman geçmiş. Sonra bazı arkadaşlar gibi ofsaytan gol atan futbolcu gibi olmayalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık