Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önceki yazılardada belirtmişler ben de bu görüşe katılıyorum. Hız güçtür diyen Kizaru bildiğin Zoro ve Sanji konusunda noktayı koymuş

Bir tek Akainu'yu ciddi gördük. Onun da karşısında çağın adı Wb vardı. Bu şebek Luffy'ye sayko bir amiral görür müyüz; serinin yazarı Oda olunca çok çok zor. Adam kendini, çizdiği seriyi unuttu.
G5 modunu unuttum bu toon force yüzünden ciddiyet bile kayboluyor. Gerçekten serinin hitap ettiği kitle gittikçe düşmeye başladı. Kaido'nun ilk tanıtıldığındaki haline bak bir de son düşerken ki rezilliğine. Adam güle oynaya dayak yiyerek magmaya gömüldü. Haklısın pek bir şey beklememek lazım.

Şimdi Kizaru'nun saldırısının hakkını vereceğim. Hakikaten de çok sağlam bir hareket ama Luffy ışığın yoğunluğundan gözlerini kapatıyor. Bu saldırıyı Luffy'nin yemesi çok saçma gözlerini kapat ve gözlem Haki'siyle geleceği görmeye çalış bunun yanında bir de ileri seviye silahlanma ile Haoshoku Haki'yi birleştirip o tekmeyi durdurman gerekirdi. Durdurmuyorsan bile o hareketten kurtulman gerekirdi.

Sırf Kizaru'nun, Luffy karşısında ezilmemesi için bütün tuşlara basıyor Oda. Bak yaptığını gördün mü amiralcileri umutlandırdın. Adamlar yıllardır Yonkou>>Amiral gerçeğine inanmamak için direnmişti. Kaido'yu ve Luffy'yi gördükten sonra onlarda bunu kabullenmeye başladılar son anda adamlara yeniden umut verdin. Ne acımasız, ne mazoşist bir adamsın sen Oda Sensei.

180 sayfa okuyamadım kimse bahsetmiş mi bilmiyorum ama bence bölümün en önemli noktası kizarunun vegapunkı öldürmeye niyetim yok, yoluma çıkma sözü
Kizaru’nun, Vegapunk’u öldürmesine o kadar da gerek yok.Çünkü Vegapunk’u Vegapunk yapan şey “Punk Kayıtları”.

Yani Kizaru Egghead’daki, Punk Kayıtları’nı yok edip Vegapunk’u öldürmemeyi düşünüyor.

Eee doğru.Punk Kayıtları yok edilirse Vegapunk’un da çok bir anlamı kalmaz.

O değil de şaka maka Nika baya baya yonkou meyvesi yani. Sınırsız bir güç veriyor bir süreliğine. Anormal bir şey. Serideki en güçlü dönüşüm gerçekten de. Buna eş bir power up varsa o da kral haki eklenen bir kara kılıçtır anca.
teach tam antisi işte , ondan oda meyve iptal eden meyve vermiş başdüşman adayına.

Şimdi Kizaru'nun saldırısının hakkını vereceğim. Hakikaten de çok sağlam bir hareket ama Luffy ışığın yoğunluğundan gözlerini kapatıyor. Bu saldırıyı Luffy'nin yemesi çok saçma gözlerini kapat ve gözlem Haki'siyle geleceği görmeye çalış bunun yanında bir de ileri seviye silahlanma ile Haoshoku Haki'yi birleştirip o tekmeyi durdurman gerekirdi. Durdurmuyorsan bile o hareketten kurtulman gerekirdi.

Sırf Kizaru'nun, Luffy karşısında ezilmemesi için bütün tuşlara basıyor Oda. Bak yaptığını gördün mü amiralcileri umutlandırdın. Adamlar yıllardır Yonkou>>Amiral gerçeğine inanmamak için direnmişti. Kaido'yu ve Luffy'yi gördükten sonra onlarda bunu kabullenmeye başladılar son anda adamlara yeniden umut verdin. Ne acımasız, ne mazoşist bir adamsın sen Oda Sensei.
G5 formundayken gelen saldırıyı durdurması veya atlatması gerekmiyor. Kaido'dan bi araba dayak yedi hiç bir şey olmadı. Paşa gönlü ne isterse onu yapıyor. Şu an için güçleri bilinenler içinde Luffy'ye zarar verebilecek biri yok. Im'den bişeyler bekliyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık