Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tadı kaçtı bu muhabbettin. Luffy'nin kendi ağzından çıkan şeyi sana yazdım, sen dalga geçmeye çalışıyorsun. Mangada geçen bir şeyi kabul etmeyen birisiysen daha tartışılmaz seninle.
Mangada dünyanın en güçlü adamı WB deniyordu kabul etmiyordunuz şimdi Luffy gibi ciddiyetsiz bir karakter neredeyse ölüyordum dedi diye ölmüş bitmiş halde mi oluyor? Bu çocuk Nami’den kafasına yumruk yiyince de ölüm tribine giriyor.

Kizaru Beckman karşısında elini kaldırınca trol oluyor da Luffy ölüyorum dediğinde olamıyor mu? İkiside mangada geçmiyor mu? Tuarlılık biraz lütfen.

Biraz baktım bu olaya. Davul sesi olayı herhalde G5'e girmek için yaptığı şey. İlk G5'te davul sesleri duyduk. Sonra Luffy Kaido karşısında kendisi yeniden davul sesleri çıkartarak G5'e giriyor. Ondan sonra bir daha Lucci'de görüyoruz. Onda tekniğe girdii anı görmüyoruz ama hemen 2.sayfada davul seslerinin devam ettiğini görüyoruz. Şimdi bir daha burda G5'e girdiğinde yine davul sesleri var gibi. O robotu uyandıran davul sesi mi belli değil. Eğer davul sesiyse neden Lucci zamanında uyanmadı. Oda bunlara kafa yormuyor olabilir.:D
Davulun ritmini beğenmemiş olabilir. Robot bu.

Mangada dünyanın en güçlü adamı WB deniyordu kabul etmiyordunuz şimdi Luffy gibi ciddiyetsiz bir karakter neredeyse ölüyordum dedi diye ölmüş bitmiş halde mi oluyor? Bu çocuk Nami’den kafasına yumruk yiyince de ölüm tribine giriyor.

Git bu lafları onlara söyle, ne benimle 2 saattir dalga geçmeye çalışıyorsun? WB hakkında güçsüz mü dedim, zayıf mı dedim?

Luffy ciddiyetsiz de, Kizaru dünyanın en ciddi insanı mı? Onun verdiği tepkilere yükselmeyi biliyorsun.

Aramaki böyle lakayt bir karakter denince de dalga geçmeye çalışıyorsun, onu kabul etmiyorsun ama işine gelince.

Bu mevzu çok uzadı, lütfen kapatalım burada.

O değilde bu robot giyilebilen zırh gibi bişey olmasın valla luffy onu giyer öyle dövüşürler benden söylemesi.Ironman tarzı bişey olursa buralarda kalp krizi geçirebilecek redte pardon üyeler var :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık