Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp’ın kötü yanlarından birisi ise One Piece dünyası bu kadar pislik içerisinde iken Sengoku gibi nötr kalması.Akainu’nun ne kadar hataları olsada belli bir görüşü var o da mutlak adalet ancak Garp’ın hiçbir görüşü yok bu da karakteri çok düz gösteriyor ve ilgi çekici yapmıyor.Garp Oda’nın kalem yeteneğinin eksikliğinin büyük bir örneği.Yani Akainuda Garp gibi nötr kalsa yine aynı hareketleri yapsa bu kadar iyi bir kötü olamazdı bence.

Roger'ı yakalamak için çaba harcıyor, Rocks korsanlarına karşı savaşıyor, Kafa Dede ile kapışmak için antrenman yapıyor. Bu adamların olayı bu, Rıza baba gibi hırsız peşinde koşmuyorlar ki.

Ne kadar Garp fanısınız testi

Daha önce en az bir kez @Whitebear D ile tartışınız (10p)

Forumda en az bir kez Montana ve Datte'nin Garp öven yorumlarını beğendiniz (10p)

Garp> Wb iddiasını hararetli bir şekilde savundunuz (15p)

Garp'ı marineforddaki tutumlarindan dolayı bir kez bile eleştirmediniz. Aksine destek verdiniz (25p)

Garp'ın bu yaşta bile bir imparatora denk savaşabileceğini, hatta eşleşmeye göre kazanabileceğini düşünüyorsunuz(20p)

Garp'ı bu yaşta bile yakışıklı ve gideri olan bir delikanlı olarak görüyorsunuz (5p)

Ne zaman Cherlo'nun Garp analizini okusanız gözleriniz dolar (5p)

Garp, beş tane Zoro ile tek başına vs atsa bile Zoroları yenerdi diyorsunuz (10p)

@Montana ustam kaç puan alıyorsun bu testten
borçlu çıktım :hhh:

50 puan ne oluyor?
50 ne hater ne de fan yapar. Tam arada ve tarafsız bakıyorsun olaylara sanırım..

95 usta 5 puan c3rlo’nun analize göz dolmamasından gitti. Gülümsemeyle okuruz biz D. gururu.
Ustam özür dilerim sen 100 almadiysan bu Garp'ın değil benim hatamdır.

İşte Ankara'nin gururu. Ülkemizin böyle Garp fanı insanlara ihtiyacım var.

Hocam sadece adımızı yazsak kaç puan alıyoruz? Gidişattan puan veriyor musunuz?
Sadece adınızı yazarsanız 0 alıyorsunuz 0 da sizi 100 puanlık Wbci yapıyor..

Ful kağıt verdim hocam
Zaten Arthur ile lol savaşında ben gizliden sizi desteklemiştim inanır mısınız bilmem...

Tam puanla Garp fanlarını selamlıyorum.
Sen Garp fanı değil bizzat Garp'sin saygılar hocam..

Bu üçü sadece. So ne kadar fanım?

Gerçi ilkinden emin olamadım. Hiç eleştirmem değil mf hareketibi ama %85 haklıydı :D
Elli alarak kılıçdarın oy oranını geçmişsin bu seni başarılı yapar yine de....

yine sanayi yolu düştü bana galiba
Hiçbir şey için geç değil..

80 puan aldık elhamdülillah
Gayet iyi. Kid de denizin dibini boyladi hazır. Yirmi puan daha kasıp gerçek bir Garpçi olabilirsin..

Adadan çıkmak ne abi, Kaido orda olsa Shiryu vekaleten imza atıp tapuyu Kaidoya verip BB tayfasiyla adadan ayrılırdı, Amiral Kaido olsa gelmem diyor ordakilerin hiçbirisi Kaidoya kapismaya cesaret edemez :)

Garpin dovustukleri içinde H Hakili kimse yok, Yamato çok uzun kapisir hatta kondisyondan kazanır Garpa karşı :)
Aokiji’de çıkmaz mı?

Garp'ı sevmiyorum. Ama karasakal korsanlarını da hiç sevmiyorum. Yiyin birbirinizi ete para vermeyin...

Roger'ı yakalamak için çaba harcıyor, Rocks korsanlarına karşı savaşıyor, Kafa Dede ile kapışmak için antrenman yapıyor. Bu adamların olayı bu, Rıza baba gibi hırsız peşinde koşmuyorlar ki.
Peki oğlu bu kadar devrim yapıcam derken neden hiçbir fikir belirtmiyor.Sırf oğlu değil çoğu yerde Garp’ın bir fikri yok her habere gülerek geçiyor.

Son düzenleme:
Yazmaya çalıştığı şey akainu düzenbazlık,yalan,iftira bilimum beyin yıkama ile squ yu yoldan çıkarmadığı. Adam doğruyu söyledi ki diğer gelen korsanlarda sorguladı. Gerçekten aile olsalar bu olmazdı bir kere sır saklama olmazdı kimse ne yaptığını bilmeden kurtarmaya geldi ama geldikleri yer cehennemleri oldu. Sebebi baba dedikleridir. Çeşitli tanım ve kelime oyunları ile mangayı çarpıtmayalım. Uzatmaya da gerek yok, sen wb fanı olduğun için takılasım geldi.
Ne anlatıyorsun sen? Hala konuşuyor musun?

Sok moriayıda işte savaşa sonra getir karasakalı getir cross guildi ortalık karışşın daha da her şeyi biz mi söyleyelim.Moriayı tuzluk diye koymadıysa oraya görürüz herhalde.

çok çabuk unutuluyor. kınlar, hadi kınları geçtim momo bile kan aldı kaido'dan. sonuç? hepsine tek. tamam, kuzan'ı dahil etmek doğru değil bu ekibe ama karasakal korsanları gitsin kumda oynasın. serinin zirve karakterlerinden biri bu adam.

adaya karasakal gelmediği sürece en fazla direnirler garp'a ki kuzan olmasa direnemezler de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık