Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç açısından değerlendirmiyorum ki ben. Karakterin hakkını vermesi açısından değerlendiriyorum.

Hatta bunu arada @ch3rlo 'la konuşup, Oda'ya sövüyoruz. Şu ana kadar Garp'ın asla hakkını vermedi, Op dünyasında etksini hisettiremedi. Koskoca Op dünyasında korsanlar o kadar belaya neden olmasına rağmen küçük çocuklar korsan olmak isterken, onları kurtaran Garp'tan etkilenip de denizci olmak isteyen tek bir insan evladı yok. Korsan simpliği yapmaktan hakkını veremedi denizcilerin, başta da Garp'ın...
Oda böyle ölesiye korsan simpiliği yaparken denizciler gün yüzü görebilir mi. Zaten hiç ciddi anlamda değinmeyecek ve seri sonunda da görevlerini yapacak kadar görünecekler o kadar.

Ama Garp gibi ta Romance Dawn'da çizdiği ve önemli yere konumlandırdığı bir karakteri böyle boşlamasını beklemem.

Ne kadar Garp fanısınız testi

Daha önce en az bir kez @Whitebear D ile tartışınız (10p)

Forumda en az bir kez Montana ve Datte'nin Garp öven yorumlarını beğendiniz (10p)

Garp> Wb iddiasını hararetli bir şekilde savundunuz (15p)

Garp'ı marineforddaki tutumlarindan dolayı bir kez bile eleştirmediniz. Aksine destek verdiniz (25p)

Garp'ın bu yaşta bile bir imparatora denk savaşabileceğini, hatta eşleşmeye göre kazanabileceğini düşünüyorsunuz(20p)

Garp'ı bu yaşta bile yakışıklı ve gideri olan bir delikanlı olarak görüyorsunuz (5p)

Ne zaman Cherlo'nun Garp analizini okusanız gözleriniz dolar (5p)

Garp, beş tane Zoro ile tek başına vs atsa bile Zoroları yenerdi diyorsunuz (10p)

@Montana ustam kaç puan alıyorsun bu testten
Tam puanla Garp fanlarını selamlıyorum.

Garp'ın hikayedeki eksiklerinden birisi, ketum bir adama dönüşmemesi. MF'deki tutumunu eleştirmiyorum ama, onca olay olmuş hâlen güle oynaya takılıyor. Ace gözünün önünde öldü, torununu ve Ace'i emanet ettiğin kadın seni yumrukladı. Karakter dönüşümü şarttı, tabii OP gibi serilerde bu tarz sert karakter değişimi olmaz. Olsa iyi olurdu.

Tam bölüm gelmeden bilemeyiz ne oldugunu. Tüm karasakal tayfasi ile vs. atiyor demek saçmalik. Orada aokiji, pizarro, shilliew, wolf ve vasco'yu gördük. Ana tayfanin yarisi yok ve bu olanlarin hepsi saldiriyor mu onu da bilmiyoruz.

Garp güçsüz degil ancak BB korsanlari bu kadar ezik degildir ve ihtiyar. Oda feyk atiyor tahmin etmek zor ancak garp yenilsede yensede koby bir sekilde adadan ayrilacak gibi. Belki robin'e yaptigi gibi aokiji koby'i salacak. Bu arada aokiji'nin yenilecegine çok ihtimal vermiyorum nedense. Çok sopa yiyebilir ancak sonunda ayakta kalacak gibi. 1-1 olsa durum degisebilir ancak öyle bile olsa ihtiyar garp'i çok zorlar.

Son düzenleme:
Garp'ı marineforddaki tutumlarindan dolayı bir kez bile eleştirmediniz. Aksine destek verdiniz (25p)

Garp'ın bu yaşta bile bir imparatora denk savaşabileceğini, hatta eşleşmeye göre kazanabileceğini düşünüyorsunuz(20p)

Garp'ı bu yaşta bile yakışıklı ve gideri olan bir delikanlı olarak görüyorsunuz (5p)
Bu üçü sadece. So ne kadar fanım?

Gerçi ilkinden emin olamadım. Hiç eleştirmem değil mf hareketibi ama %85 haklıydı :D

Ne olursa olsun, karasakal korsanları hem garp hem de 3m ödüllü bir korsan ve tayfasını harcarken(muhtemel son) fanı olduğum Lütfü ve ekibi seraphim kovalamakta. En azından bi türkü söyleseydiniz.

Ne kadar Garp fanısınız testi

Daha önce en az bir kez @Whitebear D ile tartışınız (10p)

Forumda en az bir kez Montana ve Datte'nin Garp öven yorumlarını beğendiniz (10p)

Garp> Wb iddiasını hararetli bir şekilde savundunuz (15p)

Ne zaman Cherlo'nun Garp analizini okusanız gözleriniz dolar (5p)

Garp, beş tane Zoro ile tek başına vs atsa bile Zoroları yenerdi diyorsunuz (10p)

@Montana ustam kaç puan alıyorsun bu testten
yine sanayi yolu düştü bana galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık