Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu sayfası Garp'ın yaşına gelmiş ve geçmiş demek ki yaşayacak :D
Buraya yazıyorum o adaya kesinlikle Sengoku ve Tsuru gelecek... Karasakal korsanları kaçacaklar ve o ada artık tedavülden kalkacak kovan patlayacak.

Yılan Shiryu yaa

Kaido Luffy meyvesini uyandırdıktan sonra bile öndeydi.Garp’ın yerine Kaido’yu koysak Garp gibi yere yığılmazdı hatta hiç hasar almadan adadan çıkardı.
Adadan çıkmak ne abi, Kaido orda olsa Shiryu vekaleten imza atıp tapuyu Kaidoya verip BB tayfasiyla adadan ayrılırdı, Amiral Kaido olsa gelmem diyor ordakilerin hiçbirisi Kaidoya kapismaya cesaret edemez :)

Kaido’nun yarım saat uğraşıp yenemediği Yamato’yu Garp beş dakika sürmeden indirir.
Garpin dovustukleri içinde H Hakili kimse yok, Yamato çok uzun kapisir hatta kondisyondan kazanır Garpa karşı :)

Ne kadar Garp fanısınız testi

Daha önce en az bir kez @Whitebear D ile tartışınız (10p)

Forumda en az bir kez Montana ve Datte'nin Garp öven yorumlarını beğendiniz (10p)

Garp> Wb iddiasını hararetli bir şekilde savundunuz (15p)

Garp'ı marineforddaki tutumlarindan dolayı bir kez bile eleştirmediniz. Aksine destek verdiniz (25p)

Garp'ın bu yaşta bile bir imparatora denk savaşabileceğini, hatta eşleşmeye göre kazanabileceğini düşünüyorsunuz(20p)

Garp'ı bu yaşta bile yakışıklı ve gideri olan bir delikanlı olarak görüyorsunuz (5p)

Ne zaman Cherlo'nun Garp analizini okusanız gözleriniz dolar (5p)

Garp, beş tane Zoro ile tek başına vs atsa bile Zoroları yenerdi diyorsunuz (10p)

@Montana ustam kaç puan alıyorsun bu testten
80 puan aldık elhamdülillah

Garp'ın hikayedeki eksiklerinden birisi, ketum bir adama dönüşmemesi. MF'deki tutumunu eleştirmiyorum ama, onca olay olmuş hâlen güle oynaya takılıyor. Ace gözünün önünde öldü, torununu ve Ace'i emanet ettiğin kadın seni yumrukladı. Karakter dönüşümü şarttı, tabii OP gibi serilerde bu tarz sert karakter değişimi olmaz. Olsa iyi olurdu.
Luffy ve Dragon ellerinde ölse kobyyi de cabası diye eklesen Garp öyle bir dönüşüm yaşamaz, en azından kalıcı olarak. Luffy de mesela belli bir süre geçtikten sonra normaline döndü ki bu doğal bu karakterler için.
Bu tarz duygularını farklı dışa vuracaktır. Koby için bu kadar pervasız olmasının bir sebebi de muhtemelen yaşadığı bu olaylar.

Luffy ve Dragon ellerinde ölse kobyyi de cabası diye eklesen Garp öyle bir dönüşüm yaşamaz, en azından kalıcı olarak. Luffy de mesela belli bir süre geçtikten sonra normaline döndü ki bu doğal bu karakterler için.
Bu tarz duygularını farklı dışa vuracaktır. Koby için bu kadar pervasız olmasının bir sebebi de muhtemelen yaşadığı bu olaylar.

Dadan'ın yanına giderken bile sırıtıyordu.

Garp'ın hikayedeki eksiklerinden birisi, ketum bir adama dönüşmemesi. MF'deki tutumunu eleştirmiyorum ama, onca olay olmuş hâlen güle oynaya takılıyor. Ace gözünün önünde öldü, torununu ve Ace'i emanet ettiğin kadın seni yumrukladı. Karakter dönüşümü şarttı, tabii OP gibi serilerde bu tarz sert karakter değişimi olmaz. Olsa iyi olurdu.
Garp’ın kötü yanlarından birisi ise One Piece dünyası bu kadar pislik içerisinde iken Sengoku gibi nötr kalması.Akainu’nun ne kadar hataları olsada belli bir görüşü var o da mutlak adalet ancak Garp’ın hiçbir görüşü yok bu da karakteri çok düz gösteriyor ve ilgi çekici yapmıyor.Garp Oda’nın kalem yeteneğinin eksikliğinin büyük bir örneği.Yani Akainuda Garp gibi nötr kalsa yine aynı hareketleri yapsa bu kadar iyi bir kötü olamazdı bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık