Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzanın beden gücü olarak bu kadar güçlü olduğunu ilk defa görüyoruz resmi açıklama olarak.Cidden adamlar meyve gücüne hiç bel bağlamamışlar.Akainu denilen azmanın ne olduğunu siz düşünün.Garp ın adadan sağ çıkacağı zaten kesin.Şimdi burdaki soru işareti Kuzanın gerçek durumu ne.Garp elbet ölecek ama böyle basit bir yerde değil.

Sağlam biri eğer gemiyi korumuyorsa, Garp yerden kalkıp uçarak Ada Adamı mı durduracak?
Gemisine bi tane koz olarak bi eleman bırakmıştır, böyle devasa saldırıları engellesin diye, çünkü düşüyorum yüksek rütbeliler dışında bu komutanlara kafa tutacak kimse yok. Ya yeni birini görecez yada ne? Garp WB gibi adayı ortadan bölüp siZ gidin ben kalıcam gelecek için vs.
Dedeyi seviyoruz Luffy’den ötürü ama ölürse, o adaya Luffyler gider mi? Amirller yok etmeye gider mi?
Haftalar sonra çıkan bölüm de anca bu kadar işte 😆

Sengoku çok üşengeç bir tip belki tam gemi parçalanacakken beni kim rahatsız etti diyip Buddha’ya dönüşebilir.
İyi de daha bir kaç bölüm önce öğrendi Garp'ın, Arıkovanı adasına gittiğini. Kendisinin buraya gelmesi imkansız şu anda.

Gelirse yanında Tsuru'yu da getirecektir. Sayılarının çokluğu sadece cesetlerinin sayısını artırır. Karasakal Korsanları rüştünü ispat ettiler. Her biri oldukça güçlüler. Şu saatten sonra bu tayfayı devirmek için eski jenerasyonun artıklarından fazlası gerek.

Garp bir Sanjuan Wolf'u teklemiş ama onun haricinde bir icraati yok valla. Vasco Shot saldırı yapıyor. Onu savuşturuyor falan ama ciddiye alınmayacak bir şey. Shiryu'nun pek umrunda olmamış bile o yumruk. Daha yapacakları bitmemiş gibi geliyor bana Garp'ın ama bu yatıştan sonra bir daha ciddi şov yapmazsa büyük eksi olur.

Kuzan taburede otururken 2-3 komutan tekliyordu rahat. Sanjuan'ı teklemiş sadece Garp.

Garp bir Sanjuan Wolf'u teklemiş ama onun haricinde bir icraati yok valla. Vasco Shot saldırı yapıyor. Onu savuşturuyor falan ama ciddiye alınmayacak bir şey. Shiryu'nun pek umrunda olmamış bile o yumruk. Daha yapacakları bitmemiş gibi geliyor bana Garp'ın ama bu yatıştan sonra bir daha ciddi şov yapmazsa büyük eksi olur.

Kuzan taburede otururken 2-3 komutan tekliyordu rahat. Sanjuan'ı teklemiş sadece Garp.
Shiryu’da Zoro plotu var şuan. Yumruk yok ortada yakasından tutup yere vurmuş. Ne teknik var ne haki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık