Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve açıyormuş bir de. O değil de şimdi bu coby, gus ve helmeppo garp ile yonkouya karşı dövüştü diye 3kahraman Marine olarak anılırlar.

SODA, BM'yi nasıl zora ki harcadı... Garp'ı da öyle harcayacaksa seri benim için artık sıradanlaşır bu son şansı. Takip ederim ama öyle haftaya nolcak diye beklemem heyecanı filan kalmaz. Garp'a verdiğin o namın hakkını ver SODA...
Hala sıradanlaşmadıysa büyük başarı. Oda serinin efsanelerinden/ensesi kalınlarından sadece ve sadece Wb'yi iyi işlemiş diğerlerini bozuk para gibi harcamıştır. Çünkü kendisi beceriksiz ve korkaktır. Mesela Kuzan'ın Garp gibi yumruk atması ne alaka ? Ne alaka yani cidden ne alaka ?

E.Oda, hiç kasma kardeş sen artık bunları metin olarak at biz okur kafamızda canlandırırız, çiziyorum ediyorum diye hastalandım, ara verecem cart oldu curt oldu bahanelerine de girme, en kısa yoldan seriyi bitirde biz de bu işkenceden kurtulalım. Bir manga takip etmek mangaka yüzünden işkence haline gelir mi? Gelirmiş evet.

Hala sıradanlaşmadıysa büyük başarı. Oda serinin efsanelerinden/ensesi kalınlarından sadece ve sadece Wb'yi iyi işlemiş diğerlerini bozuk para gibi harcamıştır. Çünkü kendisi beceriksiz ve korkaktır. Mesela Kuzan'ın Garp gibi yumruk atması ne alaka ? Ne alaka yani cidden ne alaka ?
Seride Kuzan'ın Garp'ın öğrencisi olduğunu gördüğümüz başka bir yer var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık