Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride Kuzan'ın Garp'ın öğrencisi olduğunu gördüğümüz başka bir yer var mı ?
Kuzan sadece Luffy’yi öldürebileceği yerlerde bahsediyordu.İlk karşılaştıklarında Luffy’i dondurduktan sonra Garp yüzünden seni öldürmüyorum gibi bir şey demişti.Garp ve Sengoku’nun yaptığı gibi kurabiye yeme sahneleri görseydik daha iyi olurdu ama Oda sadece bu zamana kadar dostluklarını 1-2 cümlede gizli olarak göstermeye çalıştı.

Kuzan sadece Luffy’yi öldürebileceği yerlerde bahsediyordu.İlk karşılaştıklarında Luffy’i dondurduktan sonra Garp yüzünden seni öldürmüyorum gibi bir şey demişti.Garp ve Sengoku’nun yaptığı gibi kurabiye yeme sahneleri görseydik daha iyi olurdu ama Oda sadece bu zamana kadar dostluklarını 1-2 cümlede gizli olarak göstermeye çalıştı.
Shiki ve Roger savaşına giden ekipte de vardı.

Foreshadow'u vermiş demek ki. Garp'ın öğrencisi amiral olduysa Coby de olur muhtemelen.
Yüksek ihtimalle tüm amiraller(Akainu dışında)Garp’ın kahramanlık hikayelerini dinleyerek denizciliğe adım atmıştır.Denizcilerde zaten 2 efsane vardı o yüzdende potansiyeli olanları Sengoku ve Garp eğitmiştir.
Akainu’yu galiba Sengoku eğitmiş:ehe:

Kizaru alaylı değil miydi?
Yok ya o da gençken denizci. Bu Roger vs Shiki olayında Sengoku’nun arkasında dikiliyordu. Aokiji Garp’ın arkasındaydı, Akainu da Tsuru’nun yanında yürüyordu. Millet oradan teori yapmış, hocaları bunlardır diye. Ama Tsuru ve Akainu pek oturmadı kafamda, çok ayrı dünyalar gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık