Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakasından tutmak için koka basmış, abi şu karakterleri övmek için niye magmayı eğip büküyorsunuz.
Yakasından tutup kaldırırkenki paneli atarsan ben de net bir şey söyleyebilirim. Garp'ın eli, Shiryuu'yu yere vurarken gözükmüyor ama sen emin bir şekilde hayır kullanmamış diyosun. Ben mi eğip büküyorum yani ? :(

Yakasından tutup kaldırırkenki paneli atarsan ben de net bir şey söyleyebilirim. Garp'ın eli, Shiryuu'yu yere vurarken gözükmüyor ama sen emin bir şekilde hayır kullanmamış diyosun. Ben mi eğip büküyorum yani ? :(
Ya gidip sayfalara niye kendin bakmıyorsun, cidden bana şunları tek tek upload ettirmektense elinin altında bakıver. Bu kadar hazır yiyici olmayın. Daha aksini söylüyorsan da bırakalım tartışmayı boşa sündürmeye gerek yok.

Ya gidip sayfalara niye kendin bakmıyorsun, cidden bana şunları tek tek upload ettirmektense elinin altında bakıver. Bu kadar hazır yiyici olmayın. Daha aksini söylüyorsan da bırakalım tartışmayı boşa sündürmeye gerek yok.
Tamam ya niye kızıyosun. Açılmıyordu ne yapayim :p

Garp hazzetmediği için biraz tiksinerek bakmış. Impel Down serserisi diyor. Çorbada sinek görünce yüzün ekşir ya öyle olmuş.
Yüksek ihtimalle bu tiksinti maziye dayanıyor sonuçta Garp yakaladığı adamları buna teslim ediyordur.Adamlarında hapishandeden leşi çıkınca içeride neler döndüğünü anlamıştır veya genel olarak İmpel Down’dan nefret ediyor olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık