Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fairy tail o konuda op den 10 gömlek üstün.Oda sabah kalkıyor çay suyunu koyuyor.Çayını demledikten sonra kahvaltasını yaparken zeytin yağına ekmek bandırıp yerken ağzından tükürükle karışık ekmek taneleri ile kendi kendine dur şu x karakterinin gücünü kısımde okuyucular çıldırsın diyordur : )
Ne anlatıyon ?

Fairy tail o konuda op den 10 gömlek üstün.Oda sabah kalkıyor çay suyunu koyuyor.Çayını demledikten sonra kahvaltasını yaparken zeytin yağına ekmek bandırıp yerken ağzından tükürükle karışık ekmek taneleri ile kendi kendine dur şu x karakterinin gücünü kısımde okuyucular çıldırsın diyordur : )
Öyle demiyordur. Onun dediği şey şu aslında. Bir mevzu var yaşanacak gerisi teferruat. Ben okuyucu gözünden de bakmıyorum esasında. Garp gibi bir adama minicik de olsa hani üç beş bölümlük bir arc çizsin isterdim. Mangakanın kendisi bile böyle şeylerden keyif almaz mı diye düşünüyorum. Bir akainu aokiji dövüşünü resmetmek harika bir şey ki bu adam dövüş çizemiyor da değil bu arada. Gördük yani kaido luffy dövüşünde muhteşem paneller de var. Garp bir şekilde bu seriden çıkacaksa öncesinde bu adamın neler yaptığını bize göstermesi gerekirdi. Bu wb için de geçerli roger için de. Adam bırak bizi kendini bile bundan mahrum bırakıyor.

Garp nötr oldugum bi karakter ancak oda garip bir sekilde isliyor hikayeyi. Giristeki epiklik ile suanki gidisat... seviye düstü ve oda çok uzatmayacak gibi. Ölmez diyemem hurdaci, Kaido ve big mom'a acımadı. Birinin yardima gelmeside mümkün. Hangi seneryo olursa olsun velet koby kurtulacaga benziyor.

Garp aslında Aokıji karşısında güzel performans serfgiledi ama burada akıllarda soru işareti kalıyor. Aokiji tam gücüyle mi savaşıyor veya Akainu ile dövüştüğü zamanki gücünü koruyormu gibi. Aokiji'nin tam gücünde olduğunu varsayarsak Garp cidden güzel bir performans sergiledi diyebiliriz. Birebir bir dövüşte Aokiji'ye üstün geleceği kesin gibi birşey. Belki bir ihtimal yaşlılıktan dolayı dövüş uzadıkça gücü daha çabuk tükenebilir.
Ama Aokiji tam gücünü göstermiyorsa zaten dövüşün çok bir önemi yok.

Shiryu konusunda ise hiç olmazsa b.haki ile bir savunma beklerdim. Luffy bile b.haki ile Ishoo'nun kılıcından korunuyordu. Burada biraz senaryo gereği de olabilir yetersiz bir profil çizmiş durumda. Eğer b.haki ile savunup o yarayı aldıysa zaten Garp için kötü bir intiba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık