Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redterorle, alpamisi engelledim kafam rahat,herkese tavsiye ederim. Forumda bu kadar eski olup, bu kadar bölümden alakasiz ergen goy goyu yapmalari üzdü. Çekilmez bir hal aldi cidden. @Smoker bu spoiler ve bölüm konularindaki asiri abes fan tartismalari hakkinda bir şey dusunuyor musun, yoksa normal olarak mi goruyorsun? Çünkü insanlar şaka yapabilir veya kendi yorumlarini gayet belirtebilir ama bunlar artik laf olsun torba dolsun diye yorum yaziyorlar. Bu kadar abes güç yorumlari kendi aralarinda da yapabilirler, dc'de veya wp'de.

Redterorle, alpamisi engelledim kafam rahat,herkese tavsiye ederim. Forumda bu kadar eski olup, bu kadar bölümden alakasiz ergen goy goyu yapmalari üzdü. Çekilmez bir hal aldi cidden. @Smoker bu spoiler ve bölüm konularindaki asiri abes fan tartismalari hakkinda bir şey dusunuyor musun, yoksa normal olarak mi goruyorsun? Çünkü insanlar şaka yapabilir veya kendi yorumlarini gayet belirtebilir ama bunlar artik laf olsun torba dolsun diye yorum yaziyorlar. Bu kadar abes güç yorumlari kendi aralarinda da yapabilirler, dc'de veya wp'de.
Vallaha bıktım yasakçı zihniyetten engel atmışsın işte daha ana sayfanı işgal etmeyecek kendi tercih hakkını bize çok mu görüyorsun bizde görmek istemezsek engel atarız bu kadar basit.

Son bir umut Pizarro'nun yumruğunu Sengoku Buda formunda gelip durduracak diye bekliyorum..
Sengoku bu kadar erken gelmez. Garp'ın işinin biteceği sırada gelir diye düşünüyorum. Garp için ısınma turu bitti. İşler yeni ciddiye binecek.

Bende 50 kişi engelli 1 kere böyle bir şey talep etmedim. Sen 2 kişi engellemişsin daha yaptırım diyorsun. Len gönül rahatlığıyla " 💩 " bile yazamıyoruz daha neyin yaptırımını istiyorsun ? :fool:

Kardeşim çok üzüldüm niye böyle düşünüyorsun. :(

Garp gibi adam son sayfada endişe belirtisi göstermemişse biri olaya dahil olacak. Yok göstermiş olsa bu sefer donanma gemisi batar ve Garp berserker moda girerdi. Mangakanın isteyeceği en son şey Garpın berserker moda girmesi olurdu çünkü o modda Garp dahil odada yaşayan kişi kalmazdı.

Kardeşim çok üzüldüm niye böyle düşünüyorsun. :(
Konuyla çok fazla alakasız konuşmalar olmamalı elbette ama siyaset bilimi makalesi yazmıyoruz ya bu fanlar arasındaki tatlı atışmalar -hakaret vb sınırlar geçilmediği sürece- bu konuları esas okuma sebebim benim, böyle olan başka bir çok üye de var.
Çok büyük ciddiyetle op yorumlanırsa serinin her tarafı kevgire dönmüş oradan makul bir sohbet ortamı çıkmasının imkanı yok. Düzgün bir üslupla arkadaş ortamında konuşuyormuşuz gibi bir kıvam en idealidir bence. Tabi konudan çok sapmadan.

Sengoku bu kadar erken gelmez. Garp'ın işinin biteceği sırada gelir diye düşünüyorum. Garp için ısınma turu bitti. İşler yeni ciddiye binecek.
Bende 50 kişi engelli 1 kere böyle bir şey talep etmedim. Sen 2 kişi engellemişsin daha yaptırım diyorsun. Len gönül rahatlığıyla " 💩 " bile yazamıyoruz daha neyin yaptırımını istiyorsun ? :fool:
Sengoku canisi gelir mi bilmem ama o kılıç ona saplanırsa şiryu iyi bir karaktere dönüşür anında.

Garp Xebecin olduğu adaya bile baskın verip ciddi yaralansa bile oradan çıkabilmiş biri .

Burada Koby eblehi olmasa kesinlikle Garpın kazanarak çıkacağını düşünürdüm . Ama bu salak Koby Garpın yenileceği yoksa bile ayak bağı olur kaybettirir adama .

Adaya acilen Sengokunun veya Fujitoranın gelmesi lazım.

Garp gibi adam son sayfada endişe belirtisi göstermemişse biri olaya dahil olacak. Yok göstermiş olsa bu sefer donanma gemisi batar ve Garp berserker moda girerdi. Mangakanın isteyeceği en son şey Garpın berserker moda girmesi olurdu çünkü o modda Garp dahil odada yaşayan kişi kalmazdı.
Şöyle bir şey görür müydük diyorsun ?

Garp Xebecin olduğu adaya bile baskın verip ciddi yaralansa bile oradan çıkabilmiş biri .

Burada Koby eblehi olmasa kesinlikle Garpın kazanarak çıkacağını düşünürdüm . Ama bu salak Koby Garpın yenileceği yoksa bile ayak bağı olur kaybettirir adama .

Adaya acilen Sengokunun veya Fujitoranın gelmesi lazım.
O eskidendi reyis. Garp o zamanki haliyle aldığı hasarların üstesinden gelmiş olabilir ama şimdi 80'ine merdiven dayamış bir adam var karşımızda.

Buraya yakışacak adam Sengoku'dur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık