Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy’i kurtardı en azından zevkine yapar,kötü niyetle yapar veya iyi niyetle yapar sonuçta yaptı. Diğeri torunum ölse de gitsek diye bağdaş kurup bekledi.
Luffy kim ki Ray için? Ace daha çok değerli olmalıydı. Kaptanının oğlu.

Ray-Garp kıyasında bence Ray daha hatalı. Ace'ın ID'de olup idam edileceğini bile biliyordu. Biz Garp niye bu kadar seviyorsa idamı engellemek için bir şey yapmadı derken Ray içinde geçerli. Gitseydi Luffy ile kurtarmaya.

Kağıt üzerinde dedim zaten. Sen de 2. Selim'i cebinden çıkarırsın. Ne yapalım şimdi? Adam padişah oğlu. :d
:) orayı anladım ama yine de Marcoyu kağıt üstünde de yedirmek istemedim.
Ace, yeni yetmelere ve heveslilere gözdağıydı. Onu idam etmek bunun önüne geçerdi. Marcoyu idam etselerdi o zaman beyazbıyık güçten düştü, onun yerine geçeriz diye daha fazla heveslenebilirdi bazıları. Yani evet psikolojik etkileri farklı olurdu. Ama yeri gelmişken o Rogerın buruk bıyığına tükürsünler. Belki joyboy olur diye çocuk yapıp başından savıp Garpa kakalayıp gidip idamına yürüdü. Eşek herif ne önünü düşündü ne ardını olan bunca hayatı kayan adama oldu.

Her şeyin içinde olup bu kadar şey gördükten sonra Kutsal ejder korumalığı yapacağıma salağa yatar sözümü tutardım. Tutamayacağım sözü de vermezdim. Emaneti geçtim öz yeğeni de sayısız defa ölebilirdi yerinden kıpırdamadı , Luffy’i seven birinin otomatik olarak Garp’ı sevmemesi lazım zaten.
Öz torunu ölüyordu zaten Ace kurtardı çocuğu. Herkesin atladığı şey bu orada Ace değil Luffy'i kurtarmadı zaten. Daha sonra da kurtarmadı, Coby ölecekken de kurtarmadı.

Luffy kim ki Ray için? Ace daha çok değerli olmalıydı. Kaptanının oğlu.

Ray-Garp kıyasında bence Ray daha hatalı. Ace'ın ID'de olup idam edileceğini bile biliyordu. Biz Garp niye bu kadar seviyorsa idamı engellemek için bir şey yapmadı derken Ray içinde geçerli. Gitseydi Luffy ile kurtarmaya.
Luffy Kuzan gibi kalleş değil.Öğretmenine ölse el kaldırmaz.O elini keser.Rayleigh Luffy nin manevi babası.Adam hızlandırmış kurs verdi Luffy e.Babası direk attı sokağa Garp torununa sahip çıkar dedi.

Luffy Kuzan gibi kalleş değil.Öğretmenine ölse el kaldırmaz.O elini keser.Rayleigh Luffy nin manevi babası.Adam hızlandırmış kurs verdi Luffy e.Babası direk attı sokağa Garp torununa sahip çıkar dedi.
2 yıl öncesi için diyorum ve Ray için diyorum Luffy için değil. Yakınlaşmaları Ace öldükten sonra oldu, bağ ondan sonra kuruldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık