Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onun aldığı günahsız bebe ama. Onu büyüttü o da tercihini nefret ettiği babasının yolundan gitmekte buldu hem de ondan sonra ki en güçlü isimle. Burada garp'a yazan ne ? Yeterince dövmediği mi, denizciliği aşılayamadığı mı yoksa torunlarına özgürlük bir seçim şansı vermesi mi ? İstese W7 de tüm hasır şapkaları katleder döve döve ki zorlanmadan yapar bunu, luffy yi alırdı. Yapmadı. Sengoku senin ailenin ben... dedi güldü geçti ki oğlu devletin torunu denizcilerin şuan en büyük düşmanı. Bence seride ki empati yanlış anlaşılıyor. Kişilerin seçimlerine tercihlerine saygı var. Ha bu bm-kaido gibi demir yumruk kimselerde yok. İlla garp da döverek mi ace-luffy-sabo yu denizci yapmalıydı ? Wb nin ace nin tayfasını dağıttığı gibi mesela ? Benim garp da gördüğüm ve sevdiğim şeyi sen buysan o sundur nokta demesi ve karışmayıp saygı göstermesi. Aokijinin anlamayıp ikilemde kaldığı şeyde bu ya... Mesela rosi denizci idi. Law o yolu seçmedi şuan dönse sence law'a kızar mı ?
Ben yalnız bana ters biriyle sohbetimi ilerletmem de. Bana ters birinin vereceği bebeden ya da başka bir şeyden bana ne bulsun kendi gibi birini. Bunun hakkında da öncesinde çokça konuştum. Aynı şeyleri yinelemek istemiyorum. Kısacası alıpta onunda emanet ettiği hayduttu. İlgilenmedikten sonra ne bekledi büyüyünce? Haydutla yatıp kalktı.

Cora ölmemiş olsaydı Law bugün emin ol amiraldi. Korsan olmasındaki tek sebep Doffy idi. Bu hikayesinde söyleniyor. Cora kızmazdı da Cora yanındayken başka bir şeye de Law yeltenmezdi zaten.

Dünyayı yakarım gibi laflar büyük laflar. Garp kurgusal bir karakter olsa da, yaşadığı ikilemi yaşayan bir tarihi şahsiyet hatırlamıyorum.

Dünyada nispeten de olsa düzeni ve adaleti sağlayan bir oluşumun kahramanı, sembolüsünüz. Bütün dünyanın gözü önünde, korsanlık yapan ve Korsanlar Kralı'nın oğlu olan Ace'i kurtarmak için Denizcilere karşı savaşma kararını Garp'ın alamaması gayet normal. Garp orada savaşmayarak zaten en büyük kıyağı yaptı.
Hocam ne adeleti ne düzeni Allah’ını seversen gerçekten inanıyormusun mevcut yönetimin görselinin IM nin amirallerin falan adaletle hükmedip düzeni sağladığına? Bir de bu konuyu devrimci Dragonla konuşmak gerek o çok memnun değilki mevcut düzene karşı bizzat Garp ım oğlu olarak bir devrim hareketi başlatmış.Soylular halkı eziyor bunlar da paralı köpekliğini yapıyor ayan beyan ortada.Yaşadıkları dünya gerçekten adil olsa ve adil düzeni bu amiraller sağlasa eyvallah adam adalet için torununu feda etti deriz.

Hocam ne adeleti ne düzeni Allah’ını seversen gerçekten inanıyormusun mevcut yönetimin görselinin IM nin amirallerin falan adaletle hükmedip düzeni sağladığına? Bir de bu konuyu devrimci Dragonla konuşmak gerek o çok memnun değilki mevcut düzene karşı bizzat Garp ım oğlu olarak bir devrim hareketi başlatmış.Soylular halkı eziyor bunlar da paralı köpekliğini yapıyor ayan beyan ortada.Yaşadıkları dünya gerçekten adil olsa ve adil düzeni bu amiraller sağlasa eyvallah adam adalet için torununu feda etti deriz.

Kaido ve Big Mom'un kurduğu sistem de ortada. Zaten nispeten dedim. Kötünün iyisi.

Garp'ın son sahnedeki sözü bana o an birilerine güveniyormuş hissi verdi açıkçası. Ya ada dışından bir destek gelecek ya da gemi içerisindeki elemanlar şov yapacak. O sözü söyledikten hemen sonra kalkıp Pizarro'ya had bildirmek gibi bir fanteziye de girişmiş olabilir yazar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık