Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace karşılığında Teach Savaş Lordu oldu. Denizciler gövde gösterisi için Ace'i idam etmek zorundaydı. Pasif tutulması, ertelenmesi vs. söz konusu değil maalesef. Ace her türlü idam edilmesi gereken bir karakter Denizciler açısından.

ID'ye girdikten sonra bileti kesildi Ace'in. Garp'ın o saatten sonra yapacağı tek şey isyancı olmak ki, bu da bütün değerlerine aykırı. Adam korsanlardan nefret ediyor, denizci olsunlar diye telkinlerde bulunuyordu.
Denizcilere göre Marineford savaşı devam etmeliydi ancak Sengoku tek lafıyla durdurdu ve 2 büyük korsanın cesedini korsanlara teslim ettiler.Madem Garp bu kadar korsanlardan nefret ediyordu niye Marineford’da kendisinin bu kadar psikolojik olarak köşeye sıkışmasına sebep olan ve Ace’in ölümüne dolaylı yoldan sebep olan Karasakal hazır gelmişken üstüne bide 3 amiral hala aktifken neden saldırmadı.

Denizcilere göre Marineford savaşı devam etmeliydi ancak Sengoku tek lafıyla durdurdu ve 2 büyük korsanın cesedini korsanlara teslim ettiler.

Denizciler alması gerekeni aldı. Roger'ın oğlu ve onun dengi sayılan Beyazsakal öldü.

Garp bu kadar korsanlardan nefret ediyordu niye Marineford’da kendisinin bu kadar psikolojik olarak köşeye sıkışmasına sebep olan ve Ace’in ölümüne dolaylı yoldan sebep olan Karasakal hazır gelmişken üstüne bide 3 amiral hala aktifken Karasakal’a neden saldırmadı.

Saldırdı zaten. Ardından da Shanks geldi, Sengoku savaşı bitirdi.

Her şeyin içinde olup bu kadar şey gördükten sonra Kutsal ejder korumalığı yapacağıma salağa yatar sözümü tutardım. Tutamayacağım sözü de vermezdim. Emaneti geçtim öz yeğeni de sayısız defa ölebilirdi yerinden kıpırdamadı , Luffy’i seven birinin otomatik olarak Garp’ı sevmemesi lazım zaten.

Denizciler alması gerekeni aldı. Roger'ın oğlu ve onun dengi sayılan Beyazsakal öldü.

Saldırdı zaten. Ardından da Shanks geldi, Sengoku savaşı bitirdi.
Garp’ın yapması gereken Sengoku’yu hiç umursamadan yeni gücüne kavuşmuş ego patlaması yaşayan Karasakal’a saldırmaktı.Zaten Garp’ın saldırdığını gören Akainu Garp’la birlikte haraket ederdi.

Yollarımız ayrılır fakat öyle birisini emanette almam. Garp emanette alıyor.
Onun aldığı günahsız bebe ama. Onu büyüttü o da tercihini nefret ettiği babasının yolundan gitmekte buldu hem de ondan sonra ki en güçlü isimle. Burada garp'a yazan ne ? Yeterince dövmediği mi, denizciliği aşılayamadığı mı yoksa torunlarına özgürlük bir seçim şansı vermesi mi ? İstese W7 de tüm hasır şapkaları katleder döve döve ki zorlanmadan yapar bunu, luffy yi alırdı. Yapmadı. Sengoku senin ailenin ben... dedi güldü geçti ki oğlu devletin torunu denizcilerin şuan en büyük düşmanı. Bence seride ki empati yanlış anlaşılıyor. Kişilerin seçimlerine tercihlerine saygı var. Ha bu bm-kaido gibi demir yumruk kimselerde yok. İlla garp da döverek mi ace-luffy-sabo yu denizci yapmalıydı ? Wb nin ace nin tayfasını dağıttığı gibi mesela ? Benim garp da gördüğüm ve sevdiğim şeyi sen buysan o sundur nokta demesi ve karışmayıp saygı göstermesi. Aokijinin anlamayıp ikilemde kaldığı şeyde bu ya... Mesela rosi denizci idi. Law o yolu seçmedi şuan dönse sence law'a kızar mı ?

Onun aldığı günahsız bebe ama. Onu büyüttü o da tercihini nefret ettiği babasının yolundan gitmekte buldu hem de ondan sonra ki en güçlü isimle. Burada garp'a yazan ne ? Yeterince dövmediği mi, denizciliği aşılayamadığı mı yoksa torunlarına özgürlük bir seçim şansı vermesi mi ? İstese W7 de tüm hasır şapkaları katleder döve döve ki zorlanmadan yapar bunu, luffy yi alırdı. Yapmadı. Sengoku senin ailenin ben... dedi güldü geçti ki oğlu devletin torunu denizcilerin şuan en büyük düşmanı. Bence seride ki empati yanlış anlaşılıyor. Kişilerin seçimlerine tercihlerine saygı var. Ha bu bm-kaido gibi demir yumruk kimselerde yok. İlla garp da döverek mi ace-luffy-sabo yu denizci yapmalıydı ? Wb nin ace nin tayfasını dağıttığı gibi mesela ? Benim garp da gördüğüm ve sevdiğim şeyi sen buysan o sundur nokta demesi ve karışmayıp saygı göstermesi. Aokijinin anlamayıp ikilemde kaldığı şeyde bu ya... Mesela rosi denizci idi. Law o yolu seçmedi şuan dönse sence law'a kızar mı ?
Garp büyütmedi yalnız dağ haydutları büyüttü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık