Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkesin kendi macerası var kafasında bir örüntüde ilerliyor seri. Bunun dışına çıkan tek karakter de Luffy. Ben buraya uzun uzun yazarım One Piece'de adam diyebileceğiniz karakter kalmaz.

Garp adam değil Ace'i kurtarmadı.
Newgate adam değil Oden'i kurtarmadı.
Roger adam değil öleceğini bile bile çocuk yaptı.
Rayleigh adam değil Ace'in ölümünü plazma tvden izledi.
Oden adam değil ülkesini gözardı etti.
Dragon adam değil çocuğuna bakmadı.
Sakazuki adam değil sivilleri katletti.
Kuzan adam değil o kadar sivil ölmüşken Robini serbest bıraktı.
Shanks adam değil Kaido, Linlin ölene kadar Momoların yanına uğramadı vs vs.

Yani tamam arkadaşlar kimse adam değil en adam sizsiniz :D
Bu arada erdemli karakter arayan insanların bu seriyi okumaması lazım bence korsanlık teması üzerine kurulu bir seri iken niye çıkıp bunlar adam gibi adam diyelim ki zaten ben kimsenin kimseyi kurtarma zorunluluğu olduğunu da düşünmüyorum ha listedeki elemanların neredeyse hiçbirine sevgi beslemiyorum orası ayrı .d

Bu arada erdemli karakter arayan insanların bu seriyi okumaması lazım bence korsanlık teması üzerine kurulu bir seri iken niye çıkıp bunlar adam gibi adam diyelim ki zaten ben kimsenin kimseyi kurtarma zorunluluğu olduğunu da düşünmüyorum ha listedeki elemanların neredeyse hiçbirine sevgi beslemiyorum orası ayrı .d
Ha konusu açılmışken listede en adam olmayan kişi Racırdır. :s

Herkesin kendi macerası var kafasında bir örüntüde ilerliyor seri. Bunun dışına çıkan tek karakter de Luffy. Ben buraya uzun uzun yazarım One Piece'de adam diyebileceğiniz karakter kalmaz.

Garp adam değil Ace'i kurtarmadı.
Newgate adam değil Oden'i kurtarmadı.
Roger adam değil öleceğini bile bile çocuk yaptı.
Rayleigh adam değil Ace'in ölümünü plazma tvden izledi.
Oden adam değil ülkesini gözardı etti.
Dragon adam değil çocuğuna bakmadı.
Sakazuki adam değil sivilleri katletti.
Kuzan adam değil o kadar sivil ölmüşken Robini serbest bıraktı.
Shanks adam değil Kaido, Linlin ölene kadar Momoların yanına uğramadı vs vs.

Yani tamam arkadaşlar kimse adam değil en adam sizsiniz :D
Zoro adamdır sanji madamdir

Ha konusu açılmışken listede en adam olmayan kişi Racırdır. :s
Olabilir bakamayacağı çocuk yapıp üstüne Garp'a sorumluluk yükledi ki o konumunun nasıl sıkıntılara yol açacağı belliydi ama Oden'in durumu daha beter bence kral olmak istemiyor belki ama ülkeden pat diye kaçarak da bir şeyleri çözemezsin ki ne bileyim hiç değilse varis olduğunu biliyorsun yerine başkasını bul öyle git tüm bir nesil köleliğe ve ölüme mahkum oldu Oden'in sorumsuzluğu yüzünden

Olabilir bakamayacağı çocuk yapıp üstüne Garp'a sorumluluk yükledi ki o konumunun nasıl sıkıntılara yol açacağı belliydi ama Oden'in durumu daha beter bence kral olmak istemiyor belki ama ülkeden pat diye kaçarak da bir şeyleri çözemezsin ki ne bileyim hiç değilse varis olduğunu biliyorsun yerine başkasını bul öyle git tüm bir nesil köleliğe ve ölüme mahkum oldu Oden'in sorumsuzluğu yüzünden
Oden 47 kromozomla kortarıyor durumu

Garp'a boş yere 40 sayfa sallanmış karşısındaki kişi de güçsüz olsa neyse diyicem bir ara akainu yaşlı garptan güçlü deniliyordu çoğu kişi tarafından eşit sayılan kuzanla denklesiyorlar handikapi ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık