Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Xebec'in olduğu adayı tek başına basıyor
2 - Roger'ı ölümün eşiğine getiriyor başa baş savaşıyor
3 - 2 Meyveli Yonkou'nun peşine tek başına gidiyor.

Ve bu adama hala balon diyenler var şaka gibi :D Adam Zirve olduğunu göstermek için daha ne yapmalı? AÇD::SAdAS:
Yazdığın şeylerle balon olduğunu bir kez daha kanıtladığın için teşekkürler.

Garp adaya geldiğinden beri
-Saka'nın 10 gün dövüştüğü adamı yerin dibine gömmüş
-Sanjuan'ı teklemiş
-Coby ölmesin diye araya girip Shiryu'nun kılıcını yiyip adamı hareketsiz bırakmış.
Shiryu epey hızlı bir adam,yumruk sonrası ayağa bile kalkamamış, yoksa Garp ile Kuzan yumruklaşacağı sırada kesebilirdi.

-Kılıç yemiş olmasına rağmen Kuzan bu adama karşı gene üstün gelemiyor.

Mf hali de şu halinden net üstün herifin. Sengoku olmasa Saka bir ölüydü netleşti artık.
Konuştu Katakuri Gökçek fanı. Jelibon savunmaya devam mı?

1- Xebec'in olduğu adayı tek başına basıyor
2 - Roger'ı ölümün eşiğine getiriyor başa baş savaşıyor
3 - 2 Meyveli Yonkou'nun peşine tek başına gidiyor.

Ve bu adama hala balon diyenler var şaka gibi :D Adam Zirve olduğunu göstermek için daha ne yapmalı? AÇD::SAdAS:
2'ye örnek verirsem Kaido ve Mom'da günlerce savaşıp başa baş olan karakterler. Ama bak şimdi Mom'ı ciddiye alan kaç kişi kaldı. Bunu yazan ben olmak istemezdim amma neyse demem o ki Karasakal yokken bu hale düşen Garp'ın hali iyiye gitmiyor. Aynı şey Garp içinde olacak gibi görülüyor Mom yine Law ve Kid'e gitti. Garp, Karasakal yokken düşerse rezalet olur daha küçük düşemezdi Garp. :D

Beyler tamam Garp en güçlü saldırılarını göstermemiş olabilir de sizce Kuzan en güçlü saldırılarını gösterdi mi?

Bu adam Akainu karşısında meyvesini uyandırmadı mı? Siz Garp ile olan savaşta Kuzan’ın meyve uyanışını kullandığını gördünüz mü?

Ben görmedim.Daha savaş yeni başlıyor.Her ikisi de en güçlü saldırılarını kullanmadı henüz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık