Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'a benzeyen siluetten çıkan tipe bak. Eğer bu oysa gene bir siluet terörü vakasıyla karşı karşıyayız. Seri sonu Luffy'nin tarafındaki gençler boşlukta kalmasın diye çizilmiş tipler. Çok büyük anlam yüklemeye gerek yok.

O değil de ace ile iletişime geçen kişi gariban köylü kızı bile olsa hayatta kalamıyor /:

Herif God Valley'in eski kralıymış. Garp ve Roger bunu kurtardı yani. Shanks'ın memleketi öğrendik gibi.

Bizim Zoro'muz var :a:
Bu kutsal şövalyeler de baya güçlü görünüyor ki zaten Shanks'ın akrabaları muhtemelen güçlülerdir.
Şimdi düşününce
Imu
5 İhtiyar
9 Kutsal Şövalye
1 Filo Amirali
3 Amiral
7 Seraphim
ve Cp0
Nereden bakarsan bı 30 tane kalburüstü adam Hasır Şapka, Kızıl Saç ve Devrimciler yetmez bu durumda ne olacak ben çok akıl edemedim bizim taraf çok güçsüz kaldı.
Hasır Şapka Korsanları, Kızıl Saç Korsanları, Devrimciler, Law Tayfası, Kid Tayfası, Hasır Şapka Filosu, Jinbe okul çıkışı kavgaları için adam çağırır misali balık adamları çağırır, Dokuz Kızıl Kın, Yamato ve Wanolu samuraylar zorlamazlar mı? Belki Capone Bege ve Bonney de adam toplar. Oruç reisi de unutmamak lazım tabi. Kesin olmasa bile bizim tarafa geçme olasılığı yok değil. :D Ha bu arada unutmadan Soda bir ihtimal hikayeyi kıvırır, büker, keser, biçer Cross Guild de katılır savaşa. :D

Shanks'a benzeyen siluetten çıkan tipe bak. Eğer bu oysa gene bir siluet terörü vakasıyla karşı karşıyayız. Seri sonu Luffy'nin tarafındaki gençler boşlukta kalmasın diye çizilmiş tipler. Çok büyük anlam yüklemeye gerek yok.
Bu sefer rakiplerini düşürüp diyorum ki Fujitora teke tekte bunları parçalar.

Önceki mesajlarım da Garp diyip reise haksızlık ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık