Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido
Bigmom
Whitebeard
Xebec

Roger
Garp
Garling

1 kişi eksik. Sengoku değildir. Muhtemelen Bogart veya Garlingin sağ kolu olabilir.

Roger vadide neden marine ve şövalyelere destek verdi bunu iyi düşünmek lazım.Büyük ihtimalle ya Xebec’in elindeki bir şeyi istemesi yada meyvesini istemesinden dolayı.

Kaido
Bigmom
Whitebeard
Xebec

Roger
Garp
Garling

1 kişi eksik. Sengoku değildir. Muhtemelen Bogart veya Garlingin sağ kolu olabilir.
Ben ileriye dönük bir yatırım yapmak isteseydim ki seri sonlarına geldiğimiz için bu çok akıllıca bir yatırım olurdu.. Oraya Sengoku gibi gücünü aşağı yukarı bildiğimiz birini değil son savaşta iş yapma potansiyeli olan Kong'u koyardım.

Bölümde benim en çok ilgimi çeken ve gerçekten şaşırtan bilgi bu Garling denen herifin Tanrı Vadisi denen bölgenin kralı çıkması. Tanrı Vadisi ile alakalı bu tür önemli detaylar açıklanmaya başladıysa ileride Tanrı Vadisi savaşı ile alakalı en az bir fb gösterilecek gibi görünüyor. Garling de bu savaşın içinde yer alıp da canlı ayrılmışsa ve WB nin göğsündeki yarayı o vermişse kendisi en az bi amiral seviyesi çıkar diye düşünüyorum. Gerçi Garp bunun kıçını kurtarmış da olabilir sonuçta Garp'ın hobileri arasında korsan avlamakla beraber Garling gibi ırz düşmanlarını koruyup kollamak da var.
#GarpDlerinyuzkarasıdır

Anlaşılan Vegapunk final arcı için çok kilit rolde olacak . Ada yok eden bir silah icat etmek bunun Luffynin safında ne gibi katkılar sağlayacağını az çok tahmin ettirir .

Dragonun silah ile ilgili söyledikleri ise bu işin altından başka bir şey çıkacağına işaret .

Kaido Micho desek, Bigmom'ın Garp'ın adını duyunca sinirlenmesinden yola çıkarak God Vallety'de Garp vs Bigmom olmuş olabilir. Eğer 4vs4 olduysa Rayleigh da dövüşe katılmış olmalı.

Tanrı vadisi flashback'i arı kovanında garp ile gösterilecek galiba. Garp Teach'i görünce xebec'i hatırlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık