Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün yıldızı donquixote mjosgard kesinlikle. Onun sayesinde poseidon dünya hükümetinin eline geçmekten kurtuldu. Bu fedakarlığı unutulmayacaktır.
Ayrıca 1060. Bölümde sabo'nun lulucia krallığında olduğu bilgisi gorosei'ye ulaşınca kadere bak ne şanssız adam demişlerdi. Bu bölümde de İmu sırf yakın diye lulucia krallığını yok etmek istemiş yani o zaman o adada olması sadece rastlantıymış.

Kılıca dikkat edersek kabzadaki metal dairesel değil .Daha önceki avrupa modeli kılıçlar;Ace,Griphon,Rayleigh'in ,Vista'nın ve Cavendish'in kılıçlarında dairesel olarak gördük .
Garling'in kılıcı daha çok kare şeklinde ve özenilmemiş gibi duruyor türünün ilk örneği yani aile yadigarı olma olasılığı var . Ben böyle düşünüyorum 12 supreme grade'den biri çıkacak.

Kılıca dikkat edersek kabzadaki metal dairesel değil .Daha önceki avrupa modeli kılıçlar;Ace,Griphon,Rayleigh'in ,Vista'nın ve Cavendish'in kılıçlarında dairesel olarak gördük .
Garling'in kılıcı daha çok kare şeklinde ve özenilmemiş gibi duruyor türünün ilk örneği yani aile yadigarı olma olasılığı var . Ben böyle düşünüyorum 12 supreme grade'den biri çıkacak.

Zaten bu adamlardada yoksa daha kimde çıkacak bilmiyorum

Hem bunda hem de kel dayı da 12 den çıkar. 8 tane daha göstermesi lazım çizerin bunları çıkarırsak 6 kalır.

Garlinge hiç hypelanamadım ya. Ben bu seviye olarak amiral üstü bekliyorum ama tipe bakınca kinemondan çok pis dayak yer gibi geliyor
Kimse neden beğenmedi anlamıyorum.Garling’in saçları bıraksak Kinemonu döver.Bakın sırf statüsü var diye şovalye değiller.Çarmıha gerdiği kutsal ejderler amirallere üstüne binerim kulağını çekerim diyor.Ben beğendim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık