Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıca dikkat edersek kabzadaki metal dairesel değil .Daha önceki avrupa modeli kılıçlar;Ace,Griphon,Rayleigh'in ,Vista'nın ve Cavendish'in kılıçlarında dairesel olarak gördük .
Garling'in kılıcı daha çok kare şeklinde ve özenilmemiş gibi duruyor türünün ilk örneği yani aile yadigarı olma olasılığı var . Ben böyle düşünüyorum 12 supreme grade'den biri çıkacak.

12 silahtandır bence de.

Şuana kadar Beyazsakal, Roger ve Mihawk’ın silahları vardı o ilk 12’den. Bi de shodai Kitetsu var. Bunlar dışında Ryuuma’nın kılıcı bile 12’den değil.

Ben bi tane Xebec’te vardı diye tahmin ediyorum. Kalan 7 silah amirallerde veya yonkoularda bile değildi. Hükümette en azından 1 tane çıkması lazım. Bi de krallıklarda babadan oğula geçenler vardır.

Şu Morgans Devrimcilerin toplamından daha çok iş yaptı. :oleyo2:

Ne yalan söyleyeyim Morgans’ın yüzünü, Im’in yüzünden daha çok merak ediyorum.

Kılıca dikkat edersek kabzadaki metal dairesel değil .Daha önceki avrupa modeli kılıçlar;Ace,Griphon,Rayleigh'in ,Vista'nın ve Cavendish'in kılıçlarında dairesel olarak gördük .
Garling'in kılıcı daha çok kare şeklinde ve özenilmemiş gibi duruyor türünün ilk örneği yani aile yadigarı olma olasılığı var . Ben böyle düşünüyorum 12 supreme grade'den biri çıkacak.

Oda Wano'da 21'liklerin neredeyse hepsini bile tanıtabilirdi ama vasıfsızlığı yüzünden bu konuyu çok atıl bıraktı. Hadi 21'likleri de geçtik bari 12'likleri tanıtsın ümidi içindeyiz ama bunların da hepsini tanıtmayacak. Hükümet kanadında 3 tane 12'lik çıksa ben tamamım. En azından totalde yarısına yakınını görmüş oluruz. Bu dayımızınki de 12'lik çıksa güzel olurdu. Hatta kutsal şövalyelere en iyi 12'liklerin 9'unu dağıtsa kalanlar zaten Wb, Mihawk ve Gandhi ile tam 12 yapıyor ama Oda bunu yapar mı ? Yabmazzz.

Bu adam bayağı yaşlıymış 95'i var gibi xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık