Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Imunun Lily olması benim gözümde hala olası. İstediği kadar olmayacağı için aksi sunulsun one piece söz konusu ise şahsen hiç takılmıyorum .
Nefertari D. Lili mevzundan sonra o ihtimal yok oldu sayılır. Im yaptığı şey yüzünden Lili'den nefret ediyor, bunu açıkça gösterdi.

Ayrı bir mesaj atmadan bundan ekleyeyim. Lili'de muhtemelen Kuma'nın şu anda kullandığı Pati Meyvesi vardı. Bu sayede tek hareketle tüm kitabeleri dünyanın dört bir yanına gönderdi.

İşte diyorum ya Oda'nın beceriksiz yazarlığı. "Bu böyle işte, sorgulama" mantığı. Bize anlatilana bakma, herhangi bir karakter açısından boş tahtın dolu olması neyi değiştirir ve nasıl bir aksiyon almasına sebep olur. Kendini onların yerine koy mesela:

Bir ülke kralı, dünya politikasında bir vasfı olmayan hatta kutsal ejder isterse o kralı kölesi yapabilecek kadar dunya hakimiyetinde zayıf ve değersiz bir kral,
Denizciler,
Cp,
Sivil halk ,
Kutsal Ejderler

Tek tek, bu konumlarda bulunan bir karakter ol, hatta bildiklerimizi düşün.

Drum adası kralı Wapol
Bir Amiral
Cp0
Sade vatandaş
Charles

Bu karakterlerden hangisi için ne değişirdi boş tahtın dolu olması?
Çok şey değiştirir reis.

Düşün ki Im dediğimiz kişi Mjosgard’ın büyük büyük dedesi.Ve Im tıpkı Mjosgard gibi kölecilik sisteminden nefret ediyor.

Diğer taraftan da diğer 18 krallık ise tıpkı Charlos gibi insanların gelişigüzel köleleştirilebileceğine inanıyor.

Bu durumda ne olur?

Im diğer 18 krallık tarafından nefret edilen bir yönetici haline gelecek.Yani tek bir krallığın üstünlüğü diğer bütün krallıkların işine gelmeyecek.Diğer krallıklar bu durumda Im’i indirebilmek için her türlü kumpası yapmaya başlayacak ve hükümet iç savaşa doğru sürüklenmiş olacak.

Bu bir örnekti sadece.Daha çok fazla örnek verebilirim sana.

Sanıyorum goroseiler arasında şekli şemali anlaşılmaya en yakın olanı bu gibi duruyor:
Eğer bu goroseiler gerçekten mitolojik yaratıklara dönüştülerse bunun hangi yaratığa dönüştüğü bir nebze ortaya çıkarılabilir diye düşünüyorum. Diğerleri için Oda sanki rasgele bir şeyler karalamış gibi duruyorlar.
Enel, Raijin ve Fujin'de böyle halka var. Ama normal halinde niye yok bilemiyorum. Böyle mitolojik bir karakter de gelmiyor aklıma.

Son düzenleme:
büyük cesaret sabo'nun yaptığı ama birkaç bölüm önce, devrimciler kutsal topraklara savaşmaya değil, savaş ilan etmeye gitti argümanını öne sürerek savunduk amirallerle uzun süre kapışmamalarını. sana mı kaldı kobra murat'ı kurtarmak? ne demeye dalıyorsun toplantı odasına?

Sabonun sahneye girişi efsane ama hiç hasar verememesi ve sonrasında nerdeyse tek yemiş gibi olması baya önemli sahneler. İm hakikaten son villian gibi görünüyor. Groseiler de baya güçlü gibi antik zoan çıkacaklar sanırım (hatta deniz canavarı zoanı gibi boyutlarından dolayı). Ben beğendim bölümü ama şu silüet olayı iyice sıktı. Ulan karakter silütini anladıkta meyve silüeti nedir arkadaş...

büyük cesaret sabo'nun yaptığı ama birkaç bölüm önce, devrimciler kutsal topraklara savaşmaya değil, savaş ilan etmeye gitti argümanını öne sürerek savunduk amirallerle uzun süre kapışmamalarını. sana mı kaldı kobra murat'ı kurtarmak? ne demeye dalıyorsun toplantı odasına?
Kobranın krallığı spesifik karakterler gücüne sahip olmasada 1 m nüfüsu ve dünya hükümetine karşı olan 20 aileden biri olmasıyla hem politik hemde sosyolojik olarak çok önemli dostum.

Kendisine Doğu denizi zamanında kutsallar tarafından öldürmek maksadıyla ateş edildi sandalı batırıldı Dragon kurtarmasa idi ölecekti .
Bu sözler yakışmadı :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık