Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şurada yazdim:

Bu Oda'nın 'neden böyle çünkü öyle' tarzında yaptığı bir şey. Saçma ve ona takılmadan okumaya devam etmemizi bekliyor. Ama saçma olmadığı gerçeğini değiştirmiyor. Dağa önce de bir şey de böyle yapmıştı aklıma gelirse onu da yazarım.
Adam iyi bir yazar değil. Özellikle zaman atlaması sonrası daha da kötü.
“Boş taht” diye birşeyin varlığına ihtiyaç duyulmazdı o zaman.

Imunun Lily olması benim gözümde hala olası. İstediği kadar olmayacağı için aksi sunulsun one piece söz konusu ise şahsen hiç takılmıyorum .

Sanıyorum goroseiler arasında şekli şemali anlaşılmaya en yakın olanı bu gibi duruyor:
Eğer bu goroseiler gerçekten mitolojik yaratıklara dönüştülerse bunun hangi yaratığa dönüştüğü bir nebze ortaya çıkarılabilir diye düşünüyorum. Diğerleri için Oda sanki rasgele bir şeyler karalamış gibi duruyorlar.

Benim anlamadığım bir şey var. Diyelim ki Imu'nun varlığı öğrenildi. Ne değişecek?

Krallar bir anda isyan edip savaş mı açacak, hayır; sivil halk ayaklanacak mi, hayır; denizciler için bir şey değişecek mi hayır? Eee nedir bu gizliligin sebebi?
Abi cok gercekcisin ya. Bence de gercekte hicbir sey olmaz ama kurgu iste bu herkes muhtemelen abartili tepkiler verecek

“Boş taht” diye birşeyin varlığına ihtiyaç duyulmazdı o zaman.
İşte diyorum ya Oda'nın beceriksiz yazarlığı. "Bu böyle işte, sorgulama" mantığı. Bize anlatilana bakma, herhangi bir karakter açısından boş tahtın dolu olması neyi değiştirir ve nasıl bir aksiyon almasına sebep olur. Kendini onların yerine koy mesela:

Bir ülke kralı, dünya politikasında bir vasfı olmayan hatta kutsal ejder isterse o kralı kölesi yapabilecek kadar dunya hakimiyetinde zayıf ve değersiz bir kral,
Denizciler,
Cp,
Sivil halk ,
Kutsal Ejderler

Tek tek, bu konumlarda bulunan bir karakter ol, hatta bildiklerimizi düşün.

Drum adası kralı Wapol
Bir Amiral
Cp0
Sade vatandaş
Charles

Bu karakterlerden hangisi için ne değişirdi boş tahtın dolu olması?

Sanıyorum goroseiler arasında şekli şemali anlaşılmaya en yakın olanı bu gibi duruyor:
Eğer bu goroseiler gerçekten mitolojik yaratıklara dönüştülerse bunun hangi yaratığa dönüştüğü bir nebze ortaya çıkarılabilir diye düşünüyorum. Diğerleri için Oda sanki rasgele bir şeyler karalamış gibi duruyorlar.
Biraz meka vari çizim de fujin-raijin bunlar rüzgar yıldırım tanrıları.G4 raijin di bu da fujin çıkabilir çinden ithal japon tanrısı. Diğerleri hayvan ama belli belki kuş olan ho-oh vari çıkabilir

Ateşi yiyen buydu.

Imunun Lily olması benim gözümde hala olası. İstediği kadar olmayacağı için aksi sunulsun one piece söz konusu ise şahsen hiç takılmıyorum .
Alabastayı kuracak, mektup bırakıp kaçacak sonra dünya hükümetinin başına geçecek. Fazla amaçsızca olur gereksiz aksiyon :d Alabasta fazla söz sahibi ülke olsa neyse o da değil 1 wano gibi hem silah hem insan gücü anlamında önemi de yok mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık