Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bunu benim yazıyor olmam ironik ama şu hareketi kid yapmış olsaydı eğer ''aklını peynir ekmekle mi yedin, neyine güveniyorsun da dalıyorsun toplantı odasına? cesaret ile aptallık arasındaki farkı bile bilmeyen bir dangalak mı önderlik edecek yeni nesle?'' falan denirdi.

sabo yapınca cesaret, adanmışlık, devrim aşkı, vizyon vs vs dendi.

bunu benim yazıyor olmam ironik ama şu hareketi kid yapmış olsaydı eğer ''aklını peynir ekmekle mi yedin, neyine güveniyorsun da dalıyorsun toplantı odasına? cesaret ile aptallık arasındaki farkı bile bilmeyen bir dangalak mı önderlik edecek yeni nesle?'' falan denirdi.

Kazanan haklıdır. Tek darbede sağ koluyla birlikte tek yiyen elemanın neyini kıyaslayalım burada? Kaldı ki Sabo Kid gibi ezerim moduna girip mermiye kafa atmadı, zorda kalan birisine yardım etmek durumunda kaldı.

Kazanan haklıdır. Tek darbede sağ koluyla birlikte tek yiyen elemanın neyini kıyaslayalım burada? Kaldı ki Sabo Kid gibi ezerim moduna girip mermiye kafa atmadı, zorda kalan birisine yardım etmek durumunda kaldı.
eylem benzer eylem ve sonuç da o kadar önemli değil ama gerekçe kısmı tamamen çıkmış aklımdan. kid ile sabo'nun harekete geçiş sebepleri farklı olurdu muhtemelen. siz yazınca dank etti, kısmen hatalıyım yazdığımda.

Sabo orada neyle karşılaşacağını bilmeden birini kurtarmaya daldı. Rakiplerinden 5 tanesi ihtiyar birini gücü belli değil. Birde kid geri çekilme düşüncesi olmadan bilinen en güçlü adamalardan biri olan shanks i öldürmek için saldırdı. Ama sabo orada birilerini keseyim ama ihtiyarları yok edeyim yok hazır buradayken dünya kralını oldureyim düşüncesi yok. Amacı cobraydi kurtarmak ve kaçmak. Amacında başarısız oldu üstelik.

eylem benzer eylem ve sonuç da o kadar önemli değil ama gerekçe kısmı tamamen çıkmış aklımdan. kid ile sabo'nun harekete geçiş sebepleri farklı olurdu muhtemelen. siz yazınca dank etti, kısmen hatalıyım yazdığımda.
Sabo "Dur lan gideyim de şunların aklını bir güzel alayım xd" dedikten sonra kestaneyi çizdirseydi Kid ile tam olarak aynı duruma düşerdi.

Alabasta'da hanedan işleri nasıl ilerliyor merak ettim. Kalan son hanedan üyesi Vivi evlendi diyelim, hadi eşini kral ilan etmediler peki ya çocuğu olursa onun soyadı ne olacak? Hanedan Nefertari'den devam mı? Ace annesinin adını aldı gibi bir şey mi olur? D. olmak kan bağıyla geçiyordur illaki.

Sabo'yu delen ok BM 'nin ruh verdiği yıldırım gibi güdümlü ilerliyordu ama kuyruk gibi bir uzantı olmayabilir. Uyanmış paramecialar ürettiği maddeyi yönetebiliyor neticede. Gorosei'deki kel adam zoan uyandırmış gibi duruyor. Oda basit bir maddeden oluşan saldırıyı bile silüet olarak çizmiyordur umarım.

Cp'ler dayak yedikçe rütbe atlıyorlar sanırım. Bir sonraki karşılaşmamızda CP -1 olurlar artık aynı kişilerle. Bunlar dayak arsızı dayağa doymuyorlar deyip rütbeyi çakarlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık