Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido bu Teach'i parça pinçik eder yahu. BB'den bir bok olması için bir tane daha hayvan gibi meyve yeyip üçünü de aynı anda uyandırması lazım
Çok net belli olan şey bence ama sırf Amiral>Yonko diyebilmek için saçma saçma argüman sunuyorlar işte
Kaido yaşadığı dönemde hepsinden güçlüydü usta. Bu gerçeği tartışıp kendini yormana gerek yok.
Biraz daha zorlasalar aramaki>Kaido bile diyebilirler yani :D

Teach ayısı villain barını doldurarak kendini Luffy'e saklıyor. Gelecek görme geçmiş silme h.haki basma üç beş meyve uyandırma ne varsa çıkarır zuladan vakti gelince. Villain adam parlatılmadan inmez

Spoiler yorumunda da yazmıştım, her fırsatta gömdüğümüz Oda son 1 aydır çizdikleriyle övgüyü hak ediyor bence. İstediği zaman okuyucusunu coşturmayı mutlu etmeyi cidden biliyor herif. Egghead'e dönünce sövmeye devam ederiz :D

Bire bir dövüşte ne Law'ın ne de Kid'in herhangi bir yonkoya karşı kazanması hayalcilikten öte değil. Keza daha önce Kaido Kid'i patates etmişti zaten. Ancak Kid ve Law beraber o da güç bela bir şekilde Big Mom'ın hakkından gelebildiler. Shanks ve BB'nin zaferlerinde benim anladığım BB hala bir Shanks değil. Dövüşlere bakıldığında Shanks tek başına Kid'i ve dolayısıyla tayfasını yenilgiye uğratırken, BB ile Law'ın dövüşünde tayfalarda işin içinde olduğundan (BB tayfasından yardım alarak Law'ı indiriyor) BB'nin gücünün Shanks'inkinden düşük olduğu ortaya çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık