Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanık izli adamın Saul olduğu artık kesin gibi. Bu adamdan ilk bahsedildiğinde tepkisi gösterilen karakterler arasında Robin vardı, kısa süre sonra Saulun hala hayatta olduğu doğrulandı ve kendisi bandajlar içindeydi. Aokiji'nin Saulu hatırlaması da boş yere konmuş bir sahne değildir.
Büyük ihtimalle ya Oharadaki yanan ateşler Saulun buzunu çözerken kendisini yaktı ya da soğuk yanığından ötürü ateş şeklinde yaraları var.
Tek soru şu: Zou-Wano-BM kırmızı ponelerinin yeri belli. Balıkadam adasındaki kırmızı pone nasıl Saulun eline geçti?
Kendi gemisinin yakınından geçen gemileri batırıyor ve muhtemelen şeytan meyvesi var denmiş. Saul bir anda güçlenmediyse bence o değildir. Yeni bir karakter görebiliriz.

Benim mantığım öyle bir mantık mı? A kişisinin karşısında iki farklı kişiyi değerlendirdim. Marco’yu da ne Big Mom ne Kaido yenebildi Kizaru’ya eşit bu isimler.
Onu unut önce. Hani tamam amiralleri abart şişir falan dan biraz fazla uçuyorsun. Kaido Luffy ile teke tek atana kadar zaten ciddi değildi adam kendisi belli ediyor. gelecek görebilmesine rağmen kullanmadı adam bunu anlaman lazım ilk önce. İkincisi law Kaido hiç bir bok yapamaz iken teachden kan aldı suratının hali ortada.Kaido adadaki herkesle tek tek vs atarken teach law karşısında bile tayfasın yardımıyla kurtuluyordu.

Teachin Kaido'dan güçlü olduğu siz amiral fanları hariç tüm dünya biliyor zaten. Sırf amirallere artı yazdırmak için bu kadar da fanlık yapmayın

Dolu dolu bir bölümdü. En son ne zaman böyle hissettirdi hatırlayamıyorum.

Aokiji için hala aynı şeyi söylüyorum. Yolunu kaybetmiş falan değil. Sözde amiralci @sensey efendi anında satmış adamı üstelik. Ayıp lan ayıp. :S
BB'yi ve tayfasını yemlemiş. İstediğini almış. Amacı ne yakında açıklanır. Canım böyle istedi kafayı sıyırdım psikolojim bozuk vs diye Teach'e yanlayacağı senaryo inanılası değil.

Onu unut önce. Hani tamam amiralleri abart şişir falan dan biraz fazla uçuyorsun. Kaido Luffy ile teke tek atana kadar zaten ciddi değildi adam kendisi belli ediyor. gelecek görebilmesine rağmen kullanmadı adam bunu anlaman lazım ilk önce. İkincisi law Kaido hiç bir bok yapamaz iken teachden kan aldı suratının hali ortada.Kaido adadaki herkesle tek tek vs atarken teach law karşısında bile tayfasın yardımıyla kurtuluyordu.

Teachin Kaido'dan güçlü olduğu siz amiral fanları hariç tüm dünya biliyor zaten. Sırf amirallere artı yazdırmak için bu kadar da fanlık yapmayın
Kaido bu Teach'i parça pinçik eder yahu. BB'den bir bok olması için bir tane daha hayvan gibi meyve yeyip üçünü de aynı anda uyandırması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık