Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen Akainu'nun orada Garp'ı döveceğini düşünüyordun dimi. Boşuna tartışıyoruz valla.
Ben kafamdan şu olsa bu olurdu demiyorum. Garp bir celallendi sinirli adamı da öyle kolay tutamazsın Sengoku kafasını yere bastı bu da tut beni Sengoku dedi. Bilmiyorum ne düşünmüş :D Yalandan kahraman.

Databook denen şeye çok güvenme derim. Oradaki bilgiye göre Sabo ölmüştü çünkü.
Hocam Databook'lar sadece o dönemde geçen bilgilere göre ne varsa yazarlar, senin dedigin Databook green Databook olması lazım, o dönemde sabo'nun yaşayıp yaşamadığını bilmediğimiz için sadece o şekilde yazıldi. Ayrıca eiichiro Oda'nın Databookları onayladığı sbs bilgileri var;

Oda, databook bilgilerin doğru olduğunu teyit ettiği gibi, One Piece yellow Veri Kitabının standart olduğunu onaylar (bu, diğer tüm veri kitaplarını da kapsamalıdır).

Oda, ekstra canon bilgisi için SBS segmentlerinin ve "bonus materyallerin" ( Databook olduğu gibi) kullanılması gerektiğini onaylar.

Ben kafamdan şu olsa bu olurdu demiyorum. Garp bir celallendi sinirli adamı da öyle kolay tutamazsın Sengoku kafasını yere bastı bu da tut beni Sengoku dedi. Bilmiyorum ne düşünmüş :D Yalandan kahraman.
Yo gayette diyorsun Akainu orada Garp'ı döverdi demek ile aynı şey. WB'nin en güçlü adam ünvanı içinde yalandan diyelim o zaman. Kahraman ünvanını da aynı yazar verdi sonuçta.

Alakası yok, bak Katakuri kaç bölüm detaylıca işlendi, ben hala rahatlıkla King > Katakuri diyorum. Çok işlenmek aynı zamanda zaafiyeti de ortaya çıkarıyor çünkü, Katakurinin saldırıcı gücünün olmadığını gördük, güçlü olsa zaten Gorusei Katakuri önderliğindeki BM ailesine Yonkoluğu verirdi ama gittiler Mihawk ve Croco birliğine verdiler. Mihawk + Croco tüm BM sülalesinden güçlü diyorlar özetle :)

Kaido'da hiçbir zaafiyet yok, her şeyini kullandı argümanı da doğru değil, serinin zirvesi olacak uyanış formunu açmadı adam. E. Oda hayal bile edemedi ne çıkacağını, :)

Yedirse eşleştirirdi, eşleştirmediğine göre demek ki yedirememiş :)

Gorusei Akainuya sen sus köpek çekerken Kaidodan ölümüne tırsıyorlar, dövüşüne karışırsak Kaido kızar mı acaba diyorlar, adamların amirali Kaido olsa gelmezdim diyor görmek isteyene her şey açık ama işte :)
Kaç tane taş atarak yener Garp'ı ? 1 ? 2 ? :) Trollük yapıyorsun şaka yaptım de geç ya da ciddiysen arkasında dur.Sesin çıkmıyor kaç gündür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık