Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En baştakilerin canları istemedikleri için zaten. Bir denge var sonuçta korunmaya çalışılan. Ama Garp ayrıcalıkları olsa da neticede koramiral rütbesinde birisi yanına 3 amirali alsın, Sengoku'yu alsın falan demek komik oluyor.
3 amiral sengoku falan almasına gerek yok.

Örnek: Shanks ve Kaido vs Bigmom tayfası olsa Shanks ve Kaido o tayfanın içinden geçer.

Boşa hikaye anlatıyorsunuz, bir denge var kesmiyorlar yoksa rahat falan yazın geçin Amiral = Yonkou diyorsanız.

Evet green Databook'da deniyor ve bu yonkou amiralden daha güçlü kılmaz, aksine amiral= yonkou gösterir. Savaş lordlari Donanma'nın yetersiz asker sayısı açığını kapatıyor, bu yüzden bu ifade asla yanlış değil.

Konuştuğumuz Databook'da altta, bu olay yonkou güçlü göstermez.

Ki bu ace novelindede geçiyor,

Donanma + 7 Savaş Lordu, 4 Yonko'nun hepsini dengeleyecek kadar güçlüdür (Ace Novel Cilt 2, sayfa 8).

Databook denen şeye çok güvenme derim. Oradaki bilgiye göre Sabo ölmüştü çünkü.

Sizinki de panel fetişliğine giriyor. Kaido'nun 60 bölüm dövüşünü gördük her şeyini kullandı adam. Ne Roger ne Garp ne de WB'yi bu kadar detaylı görmedik. Shanks bile bir hareket yaptı Kaido'dan güçlü mü diye düşünmeye başladı insanlar. Bu karakterleri de 60 bölüm görsek ortada Kaido falan kalmazdı.
Alakası yok, bak Katakuri kaç bölüm detaylıca işlendi, ben hala rahatlıkla King > Katakuri diyorum. Çok işlenmek aynı zamanda zaafiyeti de ortaya çıkarıyor çünkü, Katakurinin saldırıcı gücünün olmadığını gördük, güçlü olsa zaten Gorusei Katakuri önderliğindeki BM ailesine Yonkoluğu verirdi ama gittiler Mihawk ve Croco birliğine verdiler. Mihawk + Croco tüm BM sülalesinden güçlü diyorlar özetle :)

Kaido'da hiçbir zaafiyet yok, her şeyini kullandı argümanı da doğru değil, serinin zirvesi olacak uyanış formunu açmadı adam. E. Oda hayal bile edemedi ne çıkacağını, :)

Garp Burgess trollüğünü nasıl yedirdi ama ? :)
Yedirse eşleştirirdi, eşleştirmediğine göre demek ki yedirememiş :)

Ya niye böyle hikayelere kendinizi inandırıyorsunuz ?

Amiral = Yonkou diyorsan 3 tane amiral var, üstelik Garp ve Sengoku var. Hiç hikaye anlatmayın yani komik oluyor. Canları istememiş almamışlar falan deyin.
Gorusei Akainuya sen sus köpek çekerken Kaidodan ölümüne tırsıyorlar, dövüşüne karışırsak Kaido kızar mı acaba diyorlar, adamların amirali Kaido olsa gelmezdim diyor görmek isteyene her şey açık ama işte :)

Alakası yok, bak Katakuri kaç bölüm detaylıca işlendi, ben hala rahatlıkla King > Katakuri diyorum. Çok işlenmek aynı zamanda zaafiyeti de ortaya çıkarıyor çünkü, Katakurinin saldırıcı gücünün olmadığını gördük, güçlü olsa zaten Gorusei Katakuri önderliğindeki BM ailesine Yonkoluğu verirdi ama gittiler Mihawk ve Croco birliğine verdiler. Mihawk + Croco tüm BM sülalesinden güçlü diyorlar özetle :)

Kaido'da hiçbir zaafiyet yok, her şeyini kullandı argümanı da doğru değil, serinin zirvesi olacak uyanış formunu açmadı adam. E. Oda hayal bile edemedi ne çıkacağını, :)

Yedirse eşleştirirdi, eşleştirmediğine göre demek ki yedirememiş :)

Gorusei Akainuya sen sus köpek çekerken Kaidodan ölümüne tırsıyorlar, dövüşüne karışırsak Kaido kızar mı acaba diyorlar, adamların amirali Kaido olsa gelmezdim diyor görmek isteyene her şey açık ama işte :)
Akainu'nun hakkını yediler orada, it muamelesi çektiler, benim bile zoruma gitti.

Aynen Im istese olmazdı , Garp istese alırdı. Siz buradan devam operatör Garp bina yıkınca bu kadar uçduysanız YC4 yenerse neler olur tahmin edemiyorum.
Ben Garp istese alırdı demedim. Amiraller Yonkolardan güçlü de demedim. Im adayı komple yok etti. Yonkoların mekanlarına sallasa oluşumları pert olurdu kurtulanlar çıksa bile.

Hâlâ bunları tartışmak bana çok boş geliyor, ben bi amiral gitip kaidoyu yener fln demiyorum, sadece bunların olasi bi savaşında olacak sonucun extreme-high diff şeklinde olacağını düşünüyorum, bu da hemen hemen birbirlerine yakın olduklari anlamına gelir. Mesala akainu bana göre kaido hariç diğer yonkouları yener, digerlerininde alacakları var mesala; big mom Karasakal ve luffy gibi. Shanks'ı da akainu dışı kimse alamaz diyorum.

Ben Garp istese alırdı demedim. Amiraller Yonkolardan güçlü de demedim. Im adayı komple yok etti. Yonkoların mekanlarına sallasa oluşumları pert olurdu kurtulanlar çıksa bile.
Dedemin de tekerleği olsaydı bisiklet olurdu.

Olurdu olmazdı ile gelme buraya öyle gelirsen sana da WB’nin kalbi teklemese tüm denizciler ölürdü derler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık