Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç konusunda da WB klasman farkı var deniliyordu açıkçası. Ama denk adamlar bunlar bariz. Bugün savaşsalar kim yener belli değil. Beraberlik olma ihtimali var. Senin de övdüğün gibi D. farkıyla Garp önde bile olabilir.
Açıkcası ben fanlık yerine çizilene ve Odanın kalemiyle söylettiklerine bakıyorum.Oda Roger Ve WB için neler çizmiş bir dönüp bakmakta fayda var.

Güç konusunda da WB klasman farkı var deniliyordu açıkçası. Ama denk adamlar bunlar bariz. Bugün savaşsalar kim yener belli değil. Beraberlik olma ihtimali var. Senin de övdüğün gibi D. farkıyla Garp önde bile olabilir.
Farkı var zaten.

Biri en güçlü insan diğeri onun dengi.

Hahahah bide şöyle düşün Filo amirali,Amiraller,Garpu ve savaş lordlarına rağmen Saka o kadar emin değil ki ali cengiz oyunu yapmaya tenezzül etti ?
Her türlü yol mübah kafasıyla strateji yaparlar dertleri 1 vs 1 atmak değil gelen ekibi yok etmek. Wb'yi zayıflatmak istemelerinden daha doğal da bir şey yok vereceği hasarın boyutunu azaltmış olurlar böylece. Sen şimdi neyi hayal ediyorsun normal şartlar altında Wb o kadar güçlü ki onu ancak saydığın ekibin toplamı falan mı dengeleyebiliyor?

Burgess'a yedirsek meyveyi zirve Roger ve Garp'a kafa tutabilir miydi? Beyazsakal işlendiğinde yaşlı ve hastaydı. Hakiyi de şimdi olduğu gibi gözümüze sokarak işlemiyordu seride mangaka. Akainu Beyazsakal dövüşünü şimdi çizse Beyazsakal'ın tek attığı sahneye 50 tane siyah şimşek koyardı banko.
Tabiki tutamazdı.Ne yazıkki bazı yazılanları bazı şahıslar at gözlüğü ile yaklaşıp karşı saldırıya geçiyor hemen.Ben o yazımda wb in kendisi hakkında hiçbir olumsuz veya olumlu bir yorum yapmamama rağmen bazı şahıslar sanki wb çok ezik sadece meyvesiyle o konuma gelmiş demişim gibi kafasında kurup saldırıya geçmişler.mangada bile meyvesine bizzat gönderim var.Dünyayı yok edecek güç diye.Meyveler tek başınada anlam ifade etmiyor.Sahip olduğu karakterle zirve noktasına geliyor.Misal Law ın meyvesini normal birisi kullansa elinde çöp olacaktı ama Law gibi çok zeki bir karakterle meyveyi nirvanaya taşıdı.

Vücuduna bağlı 10 serumla dolanan wb ile hiçbir hastalığı olmayan Mf Garp'ı kıyaslamak nasıl bir olay karakterler kıyaslanabilmesi için eşit şartlar altında olmaları gerek.

Bütün WB korsanları dediğin,WB hariç sadece 1 amiralin dengi.

Güç kıyası yapmamıştım, orada bulunma sebeplerini söylüyorum. Çöp de olsalar, bütün korsan filo gelmiş. Karşılarına sadece 2 amiral gücündeler diye, 3 amiral mi çıkacaklardı? Böyle yapsalardı, sabah akşam Oda'ya söverdin çizeceği manga bu kadar olur diye.

Her türlü yol mübah kafasıyla strateji yaparlar dertleri 1 vs 1 atmak değil gelen ekibi yok etmek. Wb'yi zayıflatmak istemelerinden daha doğal da bir şey yok vereceği hasarın boyutunu azaltmış olurlar böylece. Sen şimdi neyi hayal ediyorsun normal şartlar altında Wb o kadar güçlü ki onu ancak saydığın ekibin toplamı falan mı dengeleyebiliyor?
Ordaki savaşa gücünü yenebilecek bir karakter yok seride.Prime dönemine olan çekinceden bariz belli.

Tabiki tutamazdı.Ne yazıkki bazı yazılanları bazı şahıslar at gözlüğü ile yaklaşıp karşı saldırıya geçiyor hemen.Ben o yazımda wb in kendisi hakkında hiçbir olumsuz veya olumlu bir yorum yapmamama rağmen bazı şahıslar sanki wb çok ezik sadece meyvesiyle o konuma gelmiş demişim gibi kafasında kurup saldırıya geçmişler.mangada bile meyvesine bizzat gönderim var.Dünyayı yok edecek güç diye.Meyveler tek başınada anlam ifade etmiyor.Sahip olduğu karakterle zirve noktasına geliyor.Misal Law ın meyvesini normal birisi kullansa elinde çöp olacaktı ama Law gibi çok zeki bir karakterle meyveyi nirvanaya taşıdı.
Valla şu aşağıya koyacağım sözünü at gözlüğünü geçtim, Polyanna'nın pembe gözlüğünü ödünç alıp okusam şimdi yazdığın şekilde bi anlam çıkaramazdım.
O meyveyi bakkal çırağına ver o da benzerini yapardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık