Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Op evreninde yaşıyor olsaydım şu keskin nişancıya öyle bir tutulurdumki ne devrim kalırdı aklımda ne başka bir şey. Yollarımız ayrıldıktan sonra Dragon gibi bakardım uzaklara.. hatta belki de ona dalmışken o kurşunlardı beni bir kez daha vurulmuş olurdum kalbimden...
Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;
Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!

Sword üyelerinin her anlamda ki uyumlulukları gayet güzel işlenmiş. Sınırları koruyan özel kuzey ordu birlikleri misali görev-yetki-güç-meyve vermiş yazar. Çekinceleri yok, ortak şekilde kim ne yapacak belli bunu görüyoruz rahatça.Kırbaç 1 tık yetersiz geldi de o da kaçanları topluyor. Resmen ağıla toplanan koyunlar misali korsanları ortaya topladılar, çobanların efendisi de geldi yumruğu çaktı. Senelerdir bekledik, sonunda bir şey gösterdi pek sevgili(!) yazar beyimiz. Hani adama derler böyle şeylerin vardı neden daha önce çizmedin pez.... Bizi bekletip durdun 2010 dan beri. Neyse. Gemiyi uçurması(?) hazırlığı daha çok daha çok dedik. Adam resmen rasenshuriken attı h.haki ekleyip 🤭 Saldırı öncesi ve alan etkisi tabi pampası sengoku yu
hatırlattı. Farkı daha büyük ve haki fıştırtmalı. Saf gücü sonunda gördük. Meyve yok, 12 24 lanetli ıvır zıvır kılıç türü yok. Saf güç=Garp. Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık