Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizci olmalarını çok istiyorduysa koyacaktı denizcilerin yanına. Bırakmayacaktı dağ haydutuna. Denizciler kendi içinde eğitiliyor. Eğitim aldıkları yere koyacaktı. Kollarından tutup ormana fırlatacağına aynı şekilde marine içine sokacaktı. Onun istediği matematik hocasının yanında türkçe öğrenmeleri gibi bir şey. Coby'nin beyni yıkanmamış değil mi? Ya da diğer sword üyeleri. Ya da Fuji ya da Smoker ya da Cora-san gibi gibi gibi.
Coby çok geç yaşta Marine'ye dahil oluyor. Bu söylediklerin onun için mümkün değil. Diğerleri için de detay bilmiyoruz, onları tartışmak anlamsız.

Coby çok geç yaşta Marine'ye dahil oluyor. Bu söylediklerin onun için mümkün değil. Diğerleri için de detay bilmiyoruz, onları tartışmak anlamsız.
Benim hatırladığım şu halli Coby denizcilere dahil oldu. Yaşı kaç bilmiyorum ama küçük olmalı.

Cora'da küçük yaşta Sengoku vasıtasıyla dahil oluyor. Cevaplar için teşekkürler yine de. Yıllardır Garp'a karşı fikrim değişmedi, değişmez de. Sadece güçlü o kadar. Gücüne diyecek lafım yok.

Benim hatırladığım şu halli Coby denizcilere dahil oldu. Yaşı kaç bilmiyorum ama küçük olmalı.

Cevaplar için teşekkürler yine de. Yıllardır Garp'a karşı fikrim değişmedi, değişmez de. Sadece güçlü o kadar. Gücüne diyecek lafım yok.
Kreş tamamen sallama, belki de Marine'nin böyle bir mekanizması yok ancak olması halinde kesinlikle beyin yıkayıp, kutsal kölesi yetiştirirlerdi.

Garp, Roger, Wb, Dragon gibi adamların dünyasında senin dünyandaki doğru yanlış mekanizması yok. Onun için neden yanında yetiştirmedi, himayesinden ayırdı gibi ifadeler, op evreniyle uyumlu olmayan tamamen bizim dünyamızdaki değer yargılarına göre kurduğumuz cümleler. Bu yüzden bi anlamı da yok. :d

Kreş tamamen sallama, belki de Marine'nin böyle bir mekanizması yok ancak olması halinde kesinlikle beyin yıkayıp, kutsal kölesi yetiştirirlerdi.

Garp, Roger, Wb, Dragon gibi adamların dünyasında senin dünyandaki doğru yanlış mekanizması yok. Onun için neden yanında yetiştirmedi, himayesinden ayırdı gibi ifadeler, op evreniyle uyumlu olmayan tamamen bizim dünyamızdaki değer yargılarına göre kurduğumuz cümleler. Bu yüzden bi anlamı da yok. :d
Olsaydı Luffy ve Ace, Coby ve Helmeppo gibi olurdu bence. Hep beraber takılan ikili. Hatta daha fazlası olarak sorun çıkaran ikili olurlardı. :dd.d
Ace bilmem de Luffy zaten anlatılanları anlamazdı. Kendi bildiklerini okurlardı denizci içindede :dd.d

Mesleki açıdan baktığın zaman öyle ama birini sevmek benim kitabımda bunların önüne geçer. Bir çoğununda savunduğu bu. Mesleğin fikirlerin gram önemi yok sevgimin yanında.

Mesela Sengoku, Law'ı hapse tıkması lazım. Cora-san'a olan sevgisindan Law'a ılımlı yaklaşıp uğraşmıyor onunla.
Cora-san gizli görevdeyken işi gücü bırakıp Law'a olan sevgisindan onunla ilgileniyor. Benim için çok kıymetli şeyler bunlar.
O iş tam olarak öyle değil. Law ve Sengoku karşılaştıklarında Sengoku aktif görevde değildi. Emekliydi.

Ben böyle şey demedim. :)
Başa sarmak gibi olmasın da konu bu olduğu zaman aklımda yankılanan Dadan'ın " Ace tam yanındaydı Garp sen ne yaptın " diyen hüzünlü sesi. Luffy için dediği de var bak. Buruk buruğum ben de.
Garp, duygusal olmayan insanlar için adam gibi adam, demek istemiştim.

Bırakın artık Garpın yakasını, adam açık açık korumam altındaki adamı kimseye yedirmem diyor. Ace'te salaklık, Wb'ye baba diyeceğine Garp'a dede deseydi daha iyidi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık