Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye şaşırtıcı olsun. Adam popülerlik anketlerinde son zamanlarda 2.lik ve 4.lük almış biri. Popülerliği zamanında çokça konuşulan biri. E.Oda'ya bile bu konuda gol attı. Adı gibi tarih yazan karakter. :cool:

Sonuncusunu katmıyorum ona dünya geneli katılmıştı. Dünya genelinde dahi azmanlar girmese araya yine 4. oluyordu. 5. oldu.

İlk göründüğü yani Sabaody'den itibaren çıkan anketlerde de ilk 10 içinde yer almış her zaman. PH itibari Law'ın yükselişi oldu kitlede.
Nami nin bir banyo sahnesine bakar.

Bir Kid fanı olarak, karakter, irade, kazanım ve hikaye bakımından Kid'i 4'e 5'e katlayacak adam için bunu söylemen:hhh:
Yav Kid ne alaka boş haterlıkla konuyu yine dönüp dolanıp ona getiriyorsun. Ben Corazon kötü karakter falan mı dedim ? One Piece'den kaliteli ve popüler çok karakter var top20 yapmasına şaşırdım. Ek olarak Corazon sevdiğim bir karakterdir.

Son düzenleme:
Yav Kid ne alaka boş haterlıkla konuyu yine dönüp dolanıp ona getiriyorsun. Ben Corazon kötü karakter falan mı dedim ? One Piece'den kaliteli ve popüler çok karakter var top20 yapmasına şaşırdım. Ek olarak Corazon sevdiğim bir karakterdir.
Hadi len ordan. Geçen sayıda ne kadar savundum o kızılı haberin var mı senin. :D

Konu Roci'den Kid'e nasıl geldi yaw?
Dürtükliyim dedim.

Hadi len ordan. Geçen sayıda ne kadar savundum o kızılı haberin var mı senin. :D

Dürtükliyim dedim.
Ben niyeyse hiç denk gelmiyorum.. neyse doğrudur. Corazon kötü karakter değil ama hem tasarım anlamında hem de fandomdaki popülerite babında 20yi görmesi çok zor bir karakter. Evet geçmişi iyi falan ama popülerite anketi bu. Yoksa kaliteli yazılmış o kadar çok karakter yok One Piece'de

Ben niyeyse hiç denk gelmiyorum.. neyse doğrudur. Corazon kötü karakter değil ama hem tasarım anlamında hem de fandomdaki popülerite babında 20yi görmesi çok zor bir karakter. Evet geçmişi iyi falan ama popülerite anketi bu. Yoksa kaliteli yazılmış o kadar çok karakter yok One Piece'de
Görmezden geliyorsundur:hıh:
Adamı sevmediğim halde savundum üstelik.
Rosinante zaman atlaması sonrası yazılmış en iyi flashback karakteri. Buna o kadar beklenen Oden vasıfsızı bile dahil. Okuyucu Oda'ya mesajı çakıyor aslında. Biz seni böyle karakterler için takip ettik, kepaze çorbalar için değil.

KK ünvanı için diyor onu ama KK ünvanının nasıl oluştuğu ve Roger'ın nasıl ünvanı aldığını kimse bilmiyor :) Ona bakarsan Çinjao'da KK'lık için amiralleri ve yonkoları geçmekten bahsediyor, Roger kimi yenmiş ünvan için :) BM'yle savaşmamış, WB'ye üstünlük kuramamış, Kaido'yla savaşsa Kaido söylerdi. :)
Wb ye üstünlük kuramamış derken istede kurardı. tayfası wbninkinden çok daha güçlüydü oden gabanla dövüşüyordu ve rayleight boştaydı ve parmaklarıyla dövüyordu wbnin tayfayı.

Wb ye üstünlük kuramamış derken istede kurardı. tayfası wbninkinden çok daha güçlüydü oden gabanla dövüşüyordu ve rayleight boştaydı ve parmaklarıyla dövüyordu wbnin tayfayı.
Anime filleri o ya, öyle bir şey yok :) Bir ara denk geldim, Marcoyu parmağıyla tutuyor falan, saçmalamışlar :) WB de istese deprem kullanırdı diyeyim ben de o zaman, mangada görünen 3 gün 3 gece savaşıp yenisemedikleri, Roger üstünlük kuramamis işte :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık