Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080: Efsanevi Kahraman

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Çok iyi

Kullanılan: 279 75.8%
  • İyi

Kullanılan: 56 15.2%
  • Orta

Kullanılan: 20 5.4%
  • Kötü

Kullanılan: 13 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    368
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
law ın bu kadar çok oy alması daha şaşırtıcı
Niye şaşırtıcı olsun. Adam popülerlik anketlerinde son zamanlarda 2.lik ve 4.lük almış biri. Popülerliği zamanında çokça konuşulan biri. E.Oda'ya bile bu konuda gol attı. Adı gibi tarih yazan karakter. :cool:

Sonuncusunu katmıyorum ona dünya geneli katılmıştı. Dünya genelinde dahi azmanlar girmese araya yine 4. oluyordu. 5. oldu.

İlk göründüğü yani Sabaody'den itibaren çıkan anketlerde de ilk 10 içinde yer almış her zaman. PH itibari Law'ın yükselişi oldu kitlede.

Son düzenleme:
Niye şaşırtıcı olsun. Adam popülerlik anketlerinde son zamanlarda 2.lik ve 4.lük almış biri. Popülerliği zamanında çokça konuşulan biri. E.Oda'ya bile bu konuda gol attı. Adı gibi tarih yazan karakter. :cool:

Sonuncusunu katmıyorum ona dünya geneli katılmıştı. Dünya genelinde dahi azmanlar girmese araya yine 4. oluyordu. 5. oldu.

İlk göründüğü yani Sabaody'den itibaren çıkan anketlerde de ilk 10 içinde yer almış her zaman. PH itibari Law'ın yükselişi oldu kitlede.
Kızların gücü...

Gec olacak ama yazmasam olmazdi. Marineford zamanindan beri Garp’a soyledigim her kotu sozu geri alip, ozur diliyorum. Oyle boyle buyuk adam degilmissin reis 😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık