Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi yeseymiş o meyveyi işler daha tehlikeli olabilirmiş :D
Karasakal’ın kendi tayfasında en güvenmediği kişi net Kuzan’dır.Bu yüzden Kuzan’ı Egghead’a göndermez diye düşünüyorum.Hele ki git Vegapunk’u al getir dediyse…

Gönderirse benim için sürpriz olur.Adaya yakındaki geminin içindeki kişi başka birisidir bence.

Oda bizim gözümüze serinin başından beri shanks ve mihawkın düellolarını sokuyor. İkisinin zaten aynı seviyelerde dolaştığı belli de, ben kendi fikrim olarak mihawk> shanks olduğunu düşünmüyorum. Shanks kral haki azmanı, hani burun farkıyla öndedir. Mihawkın şuan altın zamanları, bu forumda ön planda olan kişilerden de mihawk anca sağ koldur diyen oluyordu. Adamın şimdi garanti yonkou seviyesi olduğu netleşti.
Shanks vs Mihawk düelloları diyorsun. Sonra ne oldu da Mihawk, Shanksi rakip olarak görmez oldu? Hadi seninle biraz matematik dersi çalışalım. Shanks ile Mihawk düello ediyorsa denk güçler desek. Shanks=50 (hadi 51 olsun) güç ve Mihawk=50 güç olsun. Sonra Shanks 1 kolunu kaybedince güçten düşüyor doğal olarak [Hatta wano da çift kılıç stili biraz daha güçlü gösterildi sanki veya neyse(Kaidoya karşı)]. Ve en önemlisi Mihawk tek başına Shanks'in adasına giderken Shanks diyor düello için mi geldin diye? Mihawk gibi birisi ise ona: " senin gibi tek kollu birisine karşı düello edecek değilim" mi ne demişti. Yani tek kol cidden güçten düşürüyor ve Mihawk onu düello olarak değer görmüyor. Kılıç kullanmada da haki çok önemli(Zoro vs Pika net oldu). En iyi kılıç ustası Mihawk ise ve Shanks de kılıç kullanıyorsa Dolayısıyla Shanks=49 veya aşağısı ve Mihawk ise 50 dememiz gerekmez mi? Şu anda Shanks güçlenip 80 desek, Mihawk da güçlenip 81 hatta diğer kol sayesinde farklı tekniklerde yapar 85 güç diyebiliriz sanki🤔. Neyse iyi geceler, ne uzattım ben bee😥

Karasakal’ın kendi tayfasında en güvenmediği kişi net Kuzan’dır.Bu yüzden Kuzan’ı Egghead’a göndermez diye düşünüyorum.

Gönderirse benim için sürpriz olur.Adaya yakındaki geminin içindeki olan başka birisidir bence.
Karasakal ve tayfası kuzana güvenmiyor Kuzan, karasakal ve tayfasına güvenmiyor bakalım harcanan taraf neresi olacak.Garp Arı kovanına saldırıyordu ne oldu acaba hoş Kizaru egghead'a Garp'da arıkovanına gidene kadar Karasakal tüm işlerini bitirip mekan değiştirir.

Boşa hakkını yiyorsun karakterin. Shanks'ı övmek için böyle aksiyonlara girmeye gerek yok. Mihawk'ın ölüsü amiraldir. Bana göre amiral üstü bir karakterdir. Shanks kadar güçlü değildir ama yakındır dövüş tarzı gereği de bayağı zorlar. Çöp ettin ayaküstü adamı
Malum fan kitlesi iyi anlasın diye biraz abartı kıyaslama yaptım.Hadi ben çöp ettim sende durduk yere daha hiçbirşeyini görmediğimiz karakteri amiral üstü ettin.O seviye zaten yonkou ayarı.Seride güncel gerçek gücünü görürüz o zaman bir klasmana koyarız.Tekrar söylüyorum Mihawk a çöp diyen yok.Belli bir kitle karizma vb olayından dolayı gözünde büyüttü.Zoro fanboylarıda malum hocası olduğundan gözünde büyütüp durdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 57)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık